Vain tanssibändi puuttuu, Varsinais-Suomi!!!

tanssia aamuun asti

Tanssijuhlat edessä mutta soittajat puuttuvat. Vieläkö lie tälle kesälle saatavilla bändiä, jolta taittuu niin valssi kuin poppikin? Aina parempi jos hinta ei vie kemuja konkurssiin.

3

181

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Digital1

      Paikkakunta ja häiden päivämäärä?

    • Moist

      moi

      Turkulaisella coverbändillä Moist Wantedilla on vielä vapaita viikonloppuja tulevalle keväälle,kesälle ja syksylle. Soitamme musiikkia laidasta laitaan, rockia, poppia niitä pakollisia valsseja, foxeja unohtamatta. Toiveita saa ja pitää esittää. Ota yhteyttä niin sorvataan setit (ja hinta) mieleisenne kuntoon.

      [email protected]

    • BeatFellows

      Vielä on vapaata kesäkuun alussa ja elokuun lopussa. Http:\\beatfellows.nettisivu.org

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      103
      5241
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      54
      3351
    3. Venezuela on hyvä esimerkki vasemmistolaisten pahuudesta

      Jokainen tietää, että Venezuelassa on pitkään ollut Chavezin ja Maduron vasemmistohallinto. Maan talous on romuttunut,
      Maailman menoa
      74
      2720
    4. Ei tule uni

      Kuten epäilin. Onneksi viime yön sain ihan hyvin nukutuksi. Tiesin kyllä, ettei tästä mitään tänään tule.
      Ikävä
      62
      1378
    5. Miksi juuri Venezuela?

      Kaikista maailman valtioista Trump otti silmätikukseen Venezuelan. Mutta minkä ihmeen takia? Kyseessä on kuitenkin vähäp
      Maailman menoa
      304
      1288
    6. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      26
      1233
    7. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      112
      1096
    8. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      232
      1043
    9. Tiedän, että olet luonnevikainen

      Haluaisin vain todeta olleeni väärässä tässä asiassa.
      Ikävä
      46
      1040
    10. Toivon sulle silti hyvää

      Väärinkäsityksiä tapahtuu, mutta nyt on uusi vuosi ja uudet kujeet.
      Ikävä
      41
      1036
    Aihe