Erektiossa mulla on 11-12cm. Pelkään pahoin, että en voi tyydyttää tyttöystävääni sillä. Eli onko se todella pieni ja oon 19 vuotias
Erektiossa
7
499
Vastaukset
Ei naisia pelkällä mulukulla tyydytetä. Käytä tuota kulliasi hyvänä apuna. Kun olet hoidellut tyttöystäväsi orgasmin partaalle hellimällä häntä sanoin ja huulin, ei sillä enää ole väliä, minkä kokoisella hoitelet loput.
Ja mulukkua tärkeämpi asia on se, ettet itse ole mulukku. Rakastamassaan ihmisessä hyväksyy sen ihmisen kaluineen karvoineen. Niin tekee tyttösikin, jos hän sinua rakastaa. Ole hänen rakkautensa arvoinen.
Iso kullinpätkä on kiva näyttelyesine ja sillä on varmaan kätsy nussiskellakin. Kateuttakin sellainen herättää. Onneksi niitä on harvassa ;)
Maailmassa nussutellaan pääosin pienillä...- Risto Reipas
Se o h-xä Ripe jällee täs moro, vetäsi sul viimeks jauhot suuhu nii loppu sulla Ripelle se vinkumine hyvi lyhyee. Kyl Ripe ainaski naiset pelkäl mulkul tyydyttää, isol mulkul. Se verran esileikkii et sylkäsen nupi nokkaa ja paina vakoo menemää. Se o ku Motsartti säveltäs sinfoniaa ku Ripe painaa pitkää päivää ja emännät voihkii nautinnost. Kerra kaveri tuli huoneesee ku Ripellä akti menos, se kaveri sano että ei ees pornossa tikata yhtä tiukkaa kyytiä mitä Ripe veivas. Ripe o meinaa astetta rankempi jätkä mitä panohommii tulee.
- Jaettikyrpae
Risto Reipas kirjoitti:
Se o h-xä Ripe jällee täs moro, vetäsi sul viimeks jauhot suuhu nii loppu sulla Ripelle se vinkumine hyvi lyhyee. Kyl Ripe ainaski naiset pelkäl mulkul tyydyttää, isol mulkul. Se verran esileikkii et sylkäsen nupi nokkaa ja paina vakoo menemää. Se o ku Motsartti säveltäs sinfoniaa ku Ripe painaa pitkää päivää ja emännät voihkii nautinnost. Kerra kaveri tuli huoneesee ku Ripellä akti menos, se kaveri sano että ei ees pornossa tikata yhtä tiukkaa kyytiä mitä Ripe veivas. Ripe o meinaa astetta rankempi jätkä mitä panohommii tulee.
Oliko se kaveri hellä sun peräaukollesi?
- Homo Mikkelistä
Normaali kulli sulla.
- Anonyymi
Pienihän se kullisi on. Varmasti nainen parisuhteessa jossain vaiheessa alkaa himoita vähintään kokeilumielessä isompaa kyrpää. Anna kokeilla,se piristää ja tämän jälkeen saattaa olla hetken aikaa tyytyväinen pieneen kulliisi.
T.ISOkyrpäinen - Anonyymi
Mulla itsellä ei ole kuin 8 cm erektiossa,liian pieni se on monelle naiselle 12 cm on ihan ok
- Anonyymi
Kyllä nainen haluaa isompaa.Aisurihommiksi taitaa mennä..!!!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.2024760Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o2093501Huvittava ilmiö: Vasemmistolaiset uskoo sokeasti SDP:n parantavan heidän
elämäänsä, jos demarit johtaa seuraavaa hallitusta (Kyse on siis palstan vasemmistolaisista) Totuus on toinen, nimittäi1212952Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1562932Riikka ohoi! Saksa alensi bensaveroa, missä euron bensa?
Perussuomalaisten yksi vaalilupauksista oli euron bensiini suomalaisille autoilijoille. Ei ole näkynyt. Jopa vasemmis452868Miksi Kuhmolaiset on niin nyrpeä ilmeisiä?
Miksi suurin osa (ei onneksi kaikki) on niin typääntyneen näkösiä elämäänsä? Tuijotetaan toisia pahansuopaisesti ja kat132327Tulipalo rivitalossa, tuhoutuu täysin
Kainuun pelastuslaitos sai hieman puolenyön jälkeen maanantaina ilmoituksen rivitalon huoneistossa syttyneestä tulipalos522318Kyllä, maata ei halua puolustaa nimenomaan punavihreän puolen edustajat
"Esimerkiksi maanpuolustushenki on keskimääräistä alempana naisten, arvoliberaalien, heikossa taloustilanteessa olevien742213Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu562039En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa132015