Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

housuun juhlissa

kakkasin housuun vappujuhlissa.
otettiin kai vähän liikaa
kuplivaa,ja maha meni sekaisin tanssiessa.
32454
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyl käyp katteeks !

Äänestä

Se olisi ollut hyvää syötävää kuplivan kanssa.

Äänestä

Mikään ei ole niin kiihottavaa kun kakka satiinipikkuhousuissa ohuiden control top sukkisten sisällä... olisin halunnut puristaa pepussasi olevaa kakkaa ja levittää sen housuissasi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


paula kirjoitti:

kakkasin housuun vappujuhlissa.
otettiin kai vähän liikaa
kuplivaa,ja maha meni sekaisin tanssiessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu