onko kellään omakohtaisia kokemuksia hänestä ja millaisia-mielenkiintoisia juttuja eräässä lehdessä.
shamaani marko pellikainen
11
3566
Vastaukset
- neuvolta
Osta lehti ja lue itse.
- osta itte
etkö oikeesti ymmärtänyt kirjoitustani,mulla on kyseinen lehti ja kysyn hänestä että oletteko olleet hänen tulkintojaan saamassa`? haloo,en tarvitse neuvojasi -kysyin kokemuksia hänen tulkinnoistaan!!! ymmärtää?
- kokemusta on
Olen ollut Markon kursseilla. Marko on paras kaikista. Ei hän tulkitse, hän opettaa. Hän on auttaja. En tiedä tai tunne ketään toista, joka olisi yhtä voimallinen ja aito kuin Marko. Häntä ei voi verrata mihinkään näkijöihin, koska hän toimii aivan toisella sektorilla, hän on shamaani, todella erityinen ihminen. Hän ei pidä itsestään mitään melua, vaan auttaa sekä poismenneitä että täällä eläviä, pyytettömästi.
- armolahjoitettu
hei ja kiitos kun kerroit,nimittäin olen samaa kuullut ja lukenut jutun hänen persoonastaan.ei laskelmoi rahassa!
- Ilmiselvää_mainostamista
Eläköön hyväuskoisuus ja näköjään joidenkin palveluiden markkinointi!
- tyhjää
olipa täysi floppi,olin yhteydessä ns parantajaan ,selvänäkijään,hän ei osaanut sanoa mitään ja ei aistinut mitään,sanoi ettei näe.ja eräässä lehdessä liioiteltiin hieman hänen ns lahjojaan.
- Asiakkaaksi
Missä Marko Pellikainen asuu/ottaa asiakkaita vastaan?
- Exasiakas
On erityinen. Velkaa joka puolelle. Kusettanut lähes kaikkia. Yhteistyökumppaneita, kavereita ja entisiä työnantajia. Mahtava veijari hah hah!
- Bisnes_näköjään_rulaa
Kiitos Sinulle rehellisyydestä!
Että edes tästä maasta löytyy rehellisiä, jotka kertovat tosiasioita ja totuuksia.
Tällaista tiedottamista ja totuuksien kertomista tarvittaisiin tälle(kin) palstalle huomattavasti nykyistä enemmän.
- Anonyymi
Olikos muita?
- Anonyymi
Täyttä huuhaata ja selvästi itte laittanut alotuksen ja suurin piirtein kaikki muut kommentit. Varsinkin missä häntä kehutaan. Tosi pyyteetöntä liirumlaarumia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322309Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant759522Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297500Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va816340SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825990Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344986HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084646Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1014396Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo882088Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k801377