Sympaattinen multitalentti breikkaa par'aikaa isosti rapakon takana. Hänen tarinansa osoittaa, että nettivideoilla voi päästä pitkälle. Useiden jenkkiläisten tähtienkin huomion varastanut karismaattinen suomalainen on tehnyt historiaa pääsemällä ensimmäisenä suomalaisena itsensä Ellen De Generesin juontamaan show'hun. Taitaa tulla vähintään kutsu Linnan juhliin näiden saavutusten perusteella. Ei auta kuin huutaa kolme hurraa-huutoa kielinaiselle!
Sympaattinen multitalentti breikkaa Jenkeissä!
Se breikkaa tykimmin
5111
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Taas näitä typeriä loisintajuttuja.
Eikös tuossa ihan selvästi puhuta kielinaisesta?
Sinut tiedetään kyllä täällä,.
Tätä samaa roskaa suollat tänne päivästä päivään. Jos olisit aikoinasi tajunnut jotakin koulussa, niin osaisit otsikoida viestisi kuvaavammin ja oikeaoppisesti.
Smoukahontas liittyy samaan kansainvälisten menestyjien joukkoon mr Lotharin kanssa. Suomi maailmankartalle!!
Uik ♡.♡♡.♡♡.♡
Haluaisin tietää minkä puljun leivissä toimistontytsit ovat. Ei muuten mutta tietäis välttää kyseistä lafkaa. Jos työntekijät ovat noin tyhmiä ei ylemmätkään toimihenkilöt mitään ruudinkeksijöitä voi olla.