Kaarina Kivilahti

Onpa kolhon näköinen akka.Suomen Huippumallit-ohjelmassa katsomossa istuu ...
12635
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Se on kolho niin sisältä kuin päältä. Katkera, valehtelee sujuvasti. Kulissiavioliitto. En haluaisi olla sen kengissä

Äänestä

Suomen seurapiirikaunottaret taas paikalla: äiti ja kaksi tytärtä. Aina, kun näen heidät yhdessä, mieleeni tulee Tuhkimon ilkeä äitipuoli tyttärineen. Oikeasti he varmaan ovat mukavia ihmisiä.

Äänestä
  • Tuo oli niin osuva vertaus!

    Äänestä

  • Kiitos sille toiselle tyttärelle, että katosi julkisuudesta. Äidin helmoista suojatyöpaikan saanut Klara Kotko (se vielä rumempi) yritää vielä ajoittain puskea esille.

    Äänestä

  • Vultures in black kirjoitti:

    Kiitos sille toiselle tyttärelle, että katosi julkisuudesta. Äidin helmoista suojatyöpaikan saanut Klara Kotko (se vielä rumempi) yritää vielä ajoittain puskea esille.

    Täällä taas pahantahtoiset ihmishirviöt haukkumassa toisten ulkonäköä. Todella alhaista touhua. Kertoo paljon luonteestanne.

    Äänestä

  • Tavat kunniaan kirjoitti:

    Täällä taas pahantahtoiset ihmishirviöt haukkumassa toisten ulkonäköä. Todella alhaista touhua. Kertoo paljon luonteestanne.

    Kerrohan sama sille Klaralle, ettei enää pahoinpitelisi ihmisiä ravintolassa tekosistaan jopa syytteen ja tuomion saaden.

    Äänestä

Oli ihan kaunis ennen toista maailmansotaa.

Äänestä
  • Kisasi Lenitan kanssa liitukaudella.

    Äänestä

  • miss kivikausi kirjoitti:

    Kisasi Lenitan kanssa liitukaudella.

    Jurassic Park, jota et halua nähdä.

    Äänestä

  • miss kivikausi kirjoitti:

    Kisasi Lenitan kanssa liitukaudella.

    Lenita on katseenkestävä vieläkin ;)

    Äänestä

Sehän on kirveen vika, jos nainen on kirveelläveistetyn näköinen?

Äänestä

Olen aina ihmetellyt, millainen voima paksulla rahapussilla on, on se sitten oma tai puolison / isin omaisuutta. Kun on riittävästi pätäkkää, niin kirveellä veistetytkin muuttuvat kaunottariksi. Pelottavia naisia kaikki kolme. Onneksi ei oloe vaaraa, että törmäisin heihin. On sen verran välimatkaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huh huh kirjoitti:

Onpa kolhon näköinen akka.Suomen Huippumallit-ohjelmassa katsomossa istuu ...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu