Juutalaistaustainen kokoomusnuori sai nyt tahtonsa läpi.
http://yle.fi/uutiset/kokoomusnuorten_vpj_lapsilisat_poistettava_-_jarjenvastaista_tukea_heikomman_aineksen_lisaantymista/6362497
http://yle.fi/uutiset/kokoomusnuorten_vpj_lapsilisat_poistettava_-_jarjenvastaista_tukea_heikomman_aineksen_lisaantymista/6362497
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jutikka puhuu asiaa, lähiöiden laiskat tuilla elävät yksinhuoltajalortot eivät pääse nyt kapakoihin jakamaan reppuaan lapsilisillä.
Tunnetko sinä nyt itsesi jotenkin todella viisaaksi ja älykkääksi tuon omituisen lausuntosi jälkeen?
SS-Saul Schubak perustaa Suomeen keskitysleirit alempirotuisille, savuna taivaalle katoaa niin köyhällistö kuin heidän lapsensakin, seuraavaksi Saul likvidoi mielisairaat, vanhukset ja vammaiset, sitten toisinajattelijat ja muiden puolueiden edustajat.
JUUTALAINEN Kurt Eisner liittyi Saksan vapaaseen sosiaalidemokraattiseen puolueeseen. 1918 hän yllytti ammustehtaan työntekijöitä lakkoon ja sai 9 kk tuomion jonka vietti selli numero 70:ssä (Myös Hitler lusi saman vankilan samassa sellissä) Stadelheimin vankilassa.
Vapauduttuaan vankilasta hän organisoi vallankumouksen (Saksan vallankumous) jolla syöstiin vallasta BAVARIAN kuningashuone. Marraskuun 8. 1918 hän julisti BAVARIAN tasavallaksi ja vapaaksi valtioksi.
Emil Maurice, tämä ashke-NAZI-juutalainen isoisä perusti NAZI-puolueen, varttijuutalainen Hitleri oli puolueen jäsen numero 1 ja Emil numero 2
http://www.der-fuehrer.org/Galerien/Adolf_Hitler_macht_Geschichte/bigimages/Adolf Hitler,Emil Maurice&Rudolf Hess.JPG
http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/2010082412232534_ul.shtml
Toimittaja Jean-Paul Mulders ja historiantutkija Marc Vermeeren etsivät tänä vuonna Hitlerin sukulaisia.
Heiltä otetuissa DNA-näytteissä löytynyt kromosomi, haploryhmä E1b1b1, on harvinainen Länsi-Euroopassa, mutta yleinen ashkeNAZI- ja sefardijuutalaisilla.
http://en.wikipedia.org/wiki/Ashkenazi_Jews
AshkeNAZIM or AshkeNAZI Jews are literally German Jews
AshkeNAZI tarkoittaa kirjaimellisesti Saksan juutalaista
1933 Adolf Hitler nousi valtaan Saksassa. Zionistit olivat saaneet aikaan vapaamuurareiden avulla ns. Versailles’n rauhansopimuksen, joka oli syössyt Saksan työttömyyteen ja taloudelliseen ahdinkoon. Tämä yhteiskunnallinen tilanne suosi radikaalipuolueita
Äärioikeistolaisen Stern-liigan terroristin Avraham Stern kirjoitti kirjeen NAZI-Saksan hallitukselle, jossa hän ehdottaa liittoa Saksan kanssa Englantia vastaan päämääränään Israelin itsenäistyminen:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/6f/SternGang-Doc-Nazi-Collaboration.jpg
Beirutissa, Saksan juutalais-NAZIen kanssa, solmittujen salaisten sopimusten mukaan, Lehi aloitti toisen rintaman sodan brittejä vastaan, vastapalveluksena Saksan juutalais-ashkeNAZIt auttaisivat erottamaan Euroopan juutalaiset Palestiinaan MUUTTOA varten.
http://en.wikipedia.org/wiki/Lehi_(group)#Contact_with_Nazi_Germany
Hitlerin juutalaiset sotilaat
100 000-150 000 juutalaista marssi Hitlerin armeijassa, myös kaksi sotamarsalkkaa.
http://www.kansaspress.ku.edu/righit.html
http://www.revisionisthistory.org/jewishnazi.html
http://www.youtube.com/watch?v=wK1y37WL-V4 WW2 150,000 Jewish Soldiers Served Hitler and the Nazis
http://www.wordsandwar.com/2008/02/19/25-nazi-descendants-petition-for-more-dead-jews/
Frankfurter Rundschaussa julkaistussa, 25 saksalaisen professorin allekirjoittamassa manifestissa kehoitetaan Saksaa lopettamaan Israelin "erityiskohtelun", koska muiden syiden ohella maa auttoi Israelin perustamisessa mm. erottamalla juutalaiset Palestiinaan muuttoa varten
http://www.youtube.com/watch?v=P5qy-ek1qvE&bpctr=1360268810 The Nazi Army: jewish asian arab and black soldiers
Eiköös tuo Takkula ole nyt vain niitä mitättömiä ja vanhoja "talikkokommareita" jotka aikoinaan Väyrysen johdolla halusivat Suomen liittyvän neuvostoliittoon?
Että mitenkähän se määritellään virallisesti tuo Shubakin kertoma "heikompi aines?"
Kun tuosta maailman suurimmasta terroristivaltiosta nimeltä Israel päästäisiin nyt täysin lopullisesti jotenkin eroon.
Niin maailma olisi samantien paljon parempi ja turvallisempi paikka meille ihnisille elää.