Kuvaaja tarjoaa palveluitaan pirkanmaalla

clickmedia

Hei, olen pari vuotta kuvannut ja hyvässä nosteessa oleva, luova trendi- ja ihmiskuvaaja jonka ruutuja on viime aikoina esitelty eri julkaisuissa.

Olen laajentamassa viime kesän hyvin kokemusten siivittämänä portfoliotani hääkuvaukseen ja etsin uusia asiakkaita.

Tarjoan hääkuvauspalveluitani erikoishintaan, jotta saan päivitettyä sekä rakennettua itselleni laajemman hääkuvausportfolion. Myös visuaalisesti haastavammat hääpotretit otetaan mielenkiinnolla vastaan.

Pakettitarjouksena 6 tunnin kuvaus: on-line galleria 3 kuukaudeksi, hääpotretit ja noin 300 käsiteltyä valokuvaa hintaan 390 euroa sis. alv 24 % (norm. 1150 €)

Kuvat toimitetaan dvd tai kuvapankin kautta asiakkaalle ja kuvaukset Tampere, Lempäälä, Ylöjärvi, Nokia, Pirkkala alueella ovat ilman matkakustannuksia. Muissa paikoissa tapahtuviin kuvauksiin lisätään matkakustannukset.

Yhteydenotot kari at clickmedia.fi
Kotisivut osoitteessa www.clickmedia.fi

Osa viikonlopuista on heinä-, elokuussa ja marraskuussa 2014 jo varattu. Vapaa-ajat voi tarvittaessa tarkistaa myös verkkosivustoni kalenterista.

2

147

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fool-photos

      paksu portfoolio, kun koko kesän kuvaukset sinne tunget. Alennuskuvia.

      • No hiukan sama kuin aloittaessani henkilökuvaukset. Alussa hankalaa saada keikkaa mutta portfolion kasvaessa ja tyyliin tykästyneiden kasvaessa keikkamäärät kasvaneet. Niin tai näin, asiakas päättää valinnoillaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi

      Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit
      Maailman menoa
      98
      6298
    2. KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!

      STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
      Maailman menoa
      355
      5795
    3. Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?

      On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei
      Maailman menoa
      60
      2783
    4. Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta

      Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-2000011780852
      Maailman menoa
      107
      2218
    5. Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti

      Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT
      Maailman menoa
      107
      1908
    6. Onko kaivattusi

      liian vetovoimainen seksuaalisesti?
      Ikävä
      125
      1754
    7. Puolen vuoden koeaika

      Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro
      Ikävä
      19
      1633
    8. Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan

      Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju
      Kotimaiset julkkisjuorut
      181
      1300
    9. On todella hassua

      Ajatella että pitäisit erityisen kuumana tai seksikkäänä?
      Ikävä
      73
      1197
    10. Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan

      Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään
      Maailman menoa
      33
      1098
    Aihe