Hei, olen pari vuotta kuvannut ja hyvässä nosteessa oleva, luova trendi- ja ihmiskuvaaja jonka ruutuja on viime aikoina esitelty eri julkaisuissa.
Olen laajentamassa viime kesän hyvin kokemusten siivittämänä portfoliotani hääkuvaukseen ja etsin uusia asiakkaita.
Tarjoan hääkuvauspalveluitani erikoishintaan, jotta saan päivitettyä sekä rakennettua itselleni laajemman hääkuvausportfolion. Myös visuaalisesti haastavammat hääpotretit otetaan mielenkiinnolla vastaan.
Pakettitarjouksena 6 tunnin kuvaus: on-line galleria 3 kuukaudeksi, hääpotretit ja noin 300 käsiteltyä valokuvaa hintaan 390 euroa sis. alv 24 % (norm. 1150 €)
Kuvat toimitetaan dvd tai kuvapankin kautta asiakkaalle ja kuvaukset Tampere, Lempäälä, Ylöjärvi, Nokia, Pirkkala alueella ovat ilman matkakustannuksia. Muissa paikoissa tapahtuviin kuvauksiin lisätään matkakustannukset.
Yhteydenotot kari at clickmedia.fi
Kotisivut osoitteessa www.clickmedia.fi
Osa viikonlopuista on heinä-, elokuussa ja marraskuussa 2014 jo varattu. Vapaa-ajat voi tarvittaessa tarkistaa myös verkkosivustoni kalenterista.
Kuvaaja tarjoaa palveluitaan pirkanmaalla
clickmedia
2
147
Vastaukset
- fool-photos
paksu portfoolio, kun koko kesän kuvaukset sinne tunget. Alennuskuvia.
No hiukan sama kuin aloittaessani henkilökuvaukset. Alussa hankalaa saada keikkaa mutta portfolion kasvaessa ja tyyliin tykästyneiden kasvaessa keikkamäärät kasvaneet. Niin tai näin, asiakas päättää valinnoillaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit986298KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti3555795Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei602783Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521072218Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1071908- 1251754
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro191633Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1811300- 731197
Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään331098