Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Stoori

1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ellei kysymyksessä ole trolli, niin silloin kysymyksessä on mikropenis joka olisi voitu hoitaa hormonihoidolla. 17-vuoden vanhana se taitaa olla myöhäistä.

Jos täällä sattuu joskus poikkemaan joku heteroisä, niin suosittelen seuraamaan poikalapsen elimen kehitystä ja jos se on aivan nappula vielä kymmenen vanhana, niin poikaa pitäisi käyttää asiantuntijalääkärillä. Endokrinologi tai urologi saattaa jotain noista asioista ymmärtää.
Pahinta on olla puuttumatta asiaan...

Mikropenis ei ole naurunasia ja se saattaa aiheuttaa kaiken muun mieliharmin lisäksi valehtelua tyyliin, minulla on iso 17/12 pillunrepijähonka, ja sellaisia ei ole kenelläköön muulla. Muilla on vain 12,88/9-malleja.

Terveisiä Ouluun. Näkyy olevan pullukkapoika jo hereillä, kun sitä itseään pukkaa palstalle jo aamusta :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ygffgghddf kirjoitti:

http://www.nettinappi.fi/pulmakulma-palsta/topic/peniksen-koko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu