Ottaa lujille tämän naisen kanssa pelehtiminen

Se haluaisi kai että jotenkin nöyrryn, mutta kun en ole koskaan ennenkään nöyrtynyt naisen edessä, niin en tietenkään nytkään rupea nöyräksi ja kivaksi. Hinta on kova, on se niin mahdoton nainen.
23338
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

huh huh sullekin..

Äänestä

Huh, mikä mies, en haluaisi nöyryyttää, eikä tarvitse koskaan nöyrtyä.

sellaista en ikinä ole toivonut...

Äänestä

Ja siksi hänen on nöyrryttävä sinun oikkuihin. Mikä kapula kajahtaa seuraavalle?

Äänestä

nainen ei nöyrää miestä kaipaa. miehessä pitää olla selkärankaa. tosi on.

Äänestä
  • sillä miehellä on selkäranka :-)

    Äänestä

  • olen koittanut kirjoitti:

    sillä miehellä on selkäranka :-)

    Olen tuntenut nahoissani, sillä miehellä on selkärankaa.

    Äänestä

  • olen koittanut kirjoitti:

    sillä miehellä on selkäranka :-)

    Onko? En usko.

    Äänestä

Ole myös sitten valmis menettämään se mahdoton nainen

Äänestä
  • Olen valmis siihenkin. Sen hinnan voi joutua maksamaan. Se on jopa todennäköistä. Kova hinta, myönnän. Järkyttävän kova.

    Äänestä

  • Valmiina ollaan kirjoitti:

    Olen valmis siihenkin. Sen hinnan voi joutua maksamaan. Se on jopa todennäköistä. Kova hinta, myönnän. Järkyttävän kova.

    Heh, eipä tunnu olevan sitten kovin rakastavia tunteita sitä naista kohtaan. Ehkä sillekin olisi parempi ilman sua.

    Äänestä

  • Oletko miettinyt kirjoitti:

    Heh, eipä tunnu olevan sitten kovin rakastavia tunteita sitä naista kohtaan. Ehkä sillekin olisi parempi ilman sua.

    Ei pidä sotkea tunteita tähän asiaan. Tunteet on oma juttunsa.

    Äänestä

Höm... Anteeksi vain, mutta tuo "en tietenkään nytkään rupea nöyräksi ja kivaksi" kuulostaa aika kammottavalta. Tulee sellainen mielikuva, että et halua näyttää tunteitasi, etkä edes olla kiva! Siis hei mitä syytä naisella edes on kiinnostua sinusta? Et anna mitään syytä, ja sitten ottaa lujille?

Äänestä

ai, sä oot niitä, jotka ottaa itselleen naisen, joka vetää kaatokännnit joka vapaapäivä ja saat rauhassa panna sammunutta ja oksennuksessa makaavaa naistas. Elävä ja tahtova nainen on out. Pilua saat sammuneelta kerran viikossa, loma-aikana useammin. Kuolleitakin on, ja nöyryyttä ei siihenkään tarvita. Siitä vain, miesten mies. Elävän naisen pilu, se osaa supistella oikealla hetkellä.

Äänestä

mutta on kyettävä kompromisseihin. Ja siihen, että asiat eivät aina mene joka kerta niin kuin itse haluaa niiden menevän. On kyettävä tulemaan puolitiehen vastaan, joskus ylikin, jos on onnistunut loukkaamaan toista.

Äänestä

Kuka nyt siideripissisten perässä jaksaa juosta. Hetken hupia saa ilmankin.

Äänestä
  • sä olet outo :-/

    Äänestä

onpa eräs mieskin...huh huh....ei tää peli taida vielä selvä olla....en halua nöyryyttää tai alistaa...haluaisin vaan tosi lähelle :)

Äänestä

Se on sun valinta. Mitä olet valmis tekemään rakkauden eteen

Äänestä
  • En mitään. Haluan kaiken ilmaiseksi, koska olen luonnevikainen.

    Äänestä

  • En mitään kirjoitti:

    En mitään. Haluan kaiken ilmaiseksi, koska olen luonnevikainen.

    ok..juokset karkuun ja naisen pitäis juosta perässä ja saada sut kiinni ja vasta sitten antautuisit...?

    Äänestä

  • ...... kirjoitti:

    ok..juokset karkuun ja naisen pitäis juosta perässä ja saada sut kiinni ja vasta sitten antautuisit...?

    Höpsistä. Sanoin ton vaan katsoakseni miten reagoit. En oikeasti ole luonnevikainen. Vähän jotain huvia pitää saada välillä.

    En tietenkään leiki sen naisen kanssa mitään. Miten voisin? Minähän rakastan häntä. En nyt vaan jaksa just näinä aikoina mitään sen enempää oikeassa elämässä ja silläkin on joku toinen. Olkoon onnellinen sen kanssa.

    Äänestä

nöyrtymisen ja nöyristelyn? Kaksi aivan eri asiaa kuitenkin.

Äänestä

"Pelehtiminen"
Oiski jotain pelehtimistä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huhhuh... kirjoitti:

Se haluaisi kai että jotenkin nöyrryn, mutta kun en ole koskaan ennenkään nöyrtynyt naisen edessä, niin en tietenkään nytkään rupea nöyräksi ja kivaksi. Hinta on kova, on se niin mahdoton nainen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu