Huhtala sai ansionsa mukaan, eikä edes sikamaisella tavalla toisin kun hän itsee toimii... Mukavaa kesälomaa Bluesille!
oikein
8
252
Vastaukset
- ulukopuolinen
Taitaa aika lailla tulla sellun höyryä päähän kun tuollaisia puhelee. Väkivaltakierteen saa poikki kun antaa kerralla kunnon rangaistuksen. Pari vuotta pelikieltoa niin seuraava mömmönsyöjä miettisi pitempään. Jos on millä miettiä...
- 5+9
Vastustajan tahallinen vahingoittaminen ei ole missään tapauksessa hyväksyttävää. Ei Huhtalan omassa teossa eikä Nurmen naurettavassa kostossa. aloittajalla ei taida hissi nousta ihan ylös asti.
- 61#
Nurmen teko oli sikailua pahemmasta päästä. Etenkin kun ottaa huomioon että tämä aivokääpiö löi jo pelin aikaisemmassa vaiheessa tahallisesti Huhtalaa kyynerpäällä naamaan. Täysin luokaton ja idioottimainen keskustelun avaus.
- 19+18
En ole Lukkofani mutta monasti se menee tässä elämässä vähän niin että sitä saa mitä tilaa. Tahallinen kostaminen ei tietystikkään koskaan ole hyväksyttävää mutta mitä muutakaan sitä ennenpitkään voi odottaa saavansa osakseen jos ei löydy kunnioitusta muita kohtaan.
- rdf
Törkeen kova rangaistus, kun tuli kaksi ottelua pelikieltoa, Huhtala itse pitäisi sulkea koko sarjasta pois. Toivottavasti jää lopullisesti pelikyvyttömäksi.
- 8+20
Siinä on taas haisteltu liimaa niin et on aivot meneet. Niin mauoton ja idioottimainen kommentti.
- d42
Kukaan ei kaipaa, jos Huhtala r.i.p.
- raumallahaisee
Kuulehan liiman haistelija. Suomen maajoukkue kaipaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks725836Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.954196Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää933622- 1193023
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri722571Avopuoliso, mies-/naisystävä vai mikä?
Kävin eilen irl keskustelun, joka jätti minut pohtimaan seuraavaa ... millä nimityksellä kutsua henkilöä, jonka kanssa o1482047Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel1112026Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu461881En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131535Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11458