Huhtala sai ansionsa mukaan, eikä edes sikamaisella tavalla toisin kun hän itsee toimii... Mukavaa kesälomaa Bluesille!
oikein
8
184
Vastaukset
- ulukopuolinen
Taitaa aika lailla tulla sellun höyryä päähän kun tuollaisia puhelee. Väkivaltakierteen saa poikki kun antaa kerralla kunnon rangaistuksen. Pari vuotta pelikieltoa niin seuraava mömmönsyöjä miettisi pitempään. Jos on millä miettiä...
- 5+9
Vastustajan tahallinen vahingoittaminen ei ole missään tapauksessa hyväksyttävää. Ei Huhtalan omassa teossa eikä Nurmen naurettavassa kostossa. aloittajalla ei taida hissi nousta ihan ylös asti.
- 61#
Nurmen teko oli sikailua pahemmasta päästä. Etenkin kun ottaa huomioon että tämä aivokääpiö löi jo pelin aikaisemmassa vaiheessa tahallisesti Huhtalaa kyynerpäällä naamaan. Täysin luokaton ja idioottimainen keskustelun avaus.
- 19+18
En ole Lukkofani mutta monasti se menee tässä elämässä vähän niin että sitä saa mitä tilaa. Tahallinen kostaminen ei tietystikkään koskaan ole hyväksyttävää mutta mitä muutakaan sitä ennenpitkään voi odottaa saavansa osakseen jos ei löydy kunnioitusta muita kohtaan.
- rdf
Törkeen kova rangaistus, kun tuli kaksi ottelua pelikieltoa, Huhtala itse pitäisi sulkea koko sarjasta pois. Toivottavasti jää lopullisesti pelikyvyttömäksi.
- 8+20
Siinä on taas haisteltu liimaa niin et on aivot meneet. Niin mauoton ja idioottimainen kommentti.
- d42
Kukaan ei kaipaa, jos Huhtala r.i.p.
- raumallahaisee
Kuulehan liiman haistelija. Suomen maajoukkue kaipaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä
Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain17610762Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-8710239Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin2325679Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.1784508Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia
Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom1292990- 1712985
L/OVER ikuisesti minun
Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin381786Mitä voisit miehenä tehdä?
Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä2981378Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!
Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov61220Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!
Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi161144