Känän puolue on neljänneksi

pienin, ei paljon viitsisi kirjoitella kun on uppoavassa laivassa.yäk.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Sdp:n Rinne omasta puolueestaan: ”Kannatus putoaa alle kymmeneen prosenttiin”

SDP:n puheenjohtajakisaan tähyävä Antti Rinne suomii puoluettaan kovin sanoin HS:ssa. Rinne on lyönyt eduskunnan puhemiehen Eero Heinäluoman (sd.) kanssa vetoa demarien eurovaalituloksesta. Rinteen oma veikkaus on, että jos nykymeno jatkuu, demarien kannatus putoaa alle kymmeneen prosenttiin.

Eipä paljoa kannattaisi Känän ja kapin neuvoa muita.
Muutama vasemmistolainen tollo sitten luulee heitä taitaviksi.

Huvittava hallituskin, oppositio käy tekemässä päätöksiä.
Pienetpuoleet istuu nurkkapöydässä sen ajan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2323232 kirjoitti:

pienin, ei paljon viitsisi kirjoitella kun on uppoavassa laivassa.yäk.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu