Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Kun tekee mieli tiukkaa herkkua?

Onko silloin ainoa vaihtoehtoa yrittää päästä painamaan tuntemaansa pikkuserkkua jolta joskus on saanut serkun häissä takaapäin ja tiukalta on tuntunut?
299
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitäpä sitä ei TIUKAN herkun eteen tekisi? Löysän tavaran eteen en taas tekisi yhtään mitään :DD

Äänestä

Kerran nuorena poikana oltiin porukalla aitassa nukkumassa. Minä. siskoni, kolme serkkua (2 tyttöä ja poika). Itse olin 16v. Heräsin siihen kun otti niin eteen...

No se johtui siitä, että Teija oli ottanut kaluni suuhunsa. Olin nukkuvinani mutta kun multa tuli niin oli pakka ähistä.

Myöhemmin menimme metsään kävelylle ja sain toisen suihinoton seisaaltaan. No joo, Teija oli mua vuoden vanhempi, mutta kaiketi tosi kiimainen siellä syrjässä kaiksesta asuva pikkutyttä (155cm/40kg).

Tuli tuo vaan mieleen kun nyt olen jo 46, ja Teija 47, ja se poikkesi kylässä ja nussittiin monta varvia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pikku_serkku_herkku kirjoitti:

Onko silloin ainoa vaihtoehtoa yrittää päästä painamaan tuntemaansa pikkuserkkua jolta joskus on saanut serkun häissä takaapäin ja tiukalta on tuntunut?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu