Tunnen olevani parempi ihminen. Sinusta huokuu jotain voimaa. Olet kuin voimakas kahvi tai nopea urheiluauto. Voimaa, seksiä, hurmosta, teknistä ylivoimaa, terävää toimivuutta. Haluan sua. Haluan sut. Voisit joskus huomioida miehen (jonka tunnet) ja vaikka sanoa jotain. Hymysi jo pelkästään huumaa minut. Olet aurinko.
Kun katson sinua nainen
Huumaat mut
11321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Aika kivasti sanottu.
Ei ollut mulle. Olen kuin pienimoottorinen fiat punto
Sanoinhan minä ja sanonkin, jos vain annat siihen luvan
Heh heh tulenko vauvani kanssa sua moikkaamaan mies.
eeeen uskalla hymyillä sulle
en pidä mustista
Lada
Lada on Fiattien kautta Ferrarin sukua.
Rakastan sinua. Voisit sanoa mitä tahansa ja minä, huumattu mies, yrittäisin tehdä sen. Olen ihan sinun vietävissä nainen. Senkun veisit.
tossun alla oot :D
Mitenkään ilkeillen tai ärsyttäen niin on tullut monesti mieleen ja pohtineeksi et huomaa joistakin kirjoituksista/kirjoittajista että ovat olleet täällä vasta pienen aikaa koska aloituksissa kuvastaa toivo,kaunis ihailu, ylipäätänsä tunteet( kirjoitetut sanat) jotka aistii että ovat jotenkin niin pinnalla kuin myös syvällä ja se että vielä jaksetaan uskoa hyvään ja hyvää. En sano että täällä pitempään olleet eivät tuntisi syvästi tms. mutta niistä henkii jotenkin sellainen,epätoivon tuoksu,luovuttamisen henki,ei jakseta kirjoittaa kun tietää ettei se enää auta,ollaan herätty ettei se kannata, kirjoittaminen ei edes haaveillen tuo sitä rakkainta luokse vaikka olisi tehnytkin kaikkensa ja sydämeen sattuu vaikkakin enää hiljaa syvällä jossakin sisällä koska siihen tunteeseen (ja tunteisiin) on turtunut....ei jaksa enää taistella,on ihan sama. En tietenkään väitä että jokainen viesti.
Itseasiassa mies, joka haluaa naisen vievän ja tahtovan, on aivan tajuttoman ihana. Usko pois, kaiken tekee mukavammaksi hetki: aistien kanssa pelaten, nautiskellen, maistellen, hitaasti ensin kiusotellen..kaikki täydellä antaumuksella. Voin kirjoittaa vain omasta puolestani. Ja ehkä se kaikki mitä tapahtui, olikin juuri tällaisen kaiken ihanan alku ja tarkoitus.
Olen, kyllä olen aurinko.
Mutta minussa on myös se hyvin synkkä ja musta vesi, mutta sitä et näe, et huomaa. Ei kukaan huomaa.