Naiset miehiä iskemässä

Miksei naiset iske miehiä?
12558
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Ei naisten tarvitse, koska miehet iskevät ensin.

Äänestä

Koska luonnossa urokset aina tavoittelevat naaraita, eikä toisinpäin. Ihminenkin on eläinlaji.

Äänestä

Kyllähän ne tietynikäiset ja laiset kapakkaruusut onkin iskemässä siinä
laitamyötäisessään, tai sitten nämä etelän hetelmissä laukkaajat kun väsähtävät
siihenkin touhuun.
Mutta onko muunlaiset, enpä tiedä.

Äänestä

Kyllä ainakin moni nainen on tullu mua iskemää. Ei mikään ihme, kun olenhan lihaksikas ja komea.

Äänestä

Mä en iske ketään, mut oon kyllä monesti mennyt juttelemaan ja halunnut tutustua.

Äänestä

heheheh, naiset ei uskalla. Liian noloa jos mies antaa pakit niin nainen menee kotiin itkemään kun ei kelvannut miehelle. Naiset on mieleltään heikkoja eikä naiset edes osaa iskeä miehiä. Tarvitsee olla tosi iso itseluottamus että edes saa pari sanaa miehen edessä ja sellaisia naisia ei montaa ole.

Äänestä
  • Naiset sais kyllä opetella semmosta normaalia sosiaalisuutta mitä miehiltä odotetaan aina.

    Äänestä

Naisena voin sanoa ja kysyä: MIKSEIVÄT MIEHET ISKE? Muuta kuin tietenkin humalassa baarissa, mutta kun puhutaan normaali elämästä, niin ei sitä vain mies tule juttelemaan noin vain random naiselle, että heipä hei. Baarissa kun miehet iskee niin he haluavat YLEENSÄ seksiä, joka ei aina välttämättä kiinnosta. Ai niin... kaikki exäni joiden kanssa olen seurustellut MINÄ olen mennyt juttelemaan ja iskemään HEIDÄT. :) En tiedä millaisia naisia sitten te olette tavanneet yrittäneet?

Äänestä

Siksi kun naiset ei halua että selvinpäin miehet tulee juttelee. Naiset on aika tylyjä ja eivät halua tutustua joten ei miehet jaksa sellasta pakkien saamista kovin pitkään.

Äänestä

Eihän ne muuta teekään! Käytä silmiäsi.

Äänestä

Tämäpä jännää..,
Kun nyt täällä huudellaan, että miksi nainen ei iske, niin kysympä nyt rehellistä neuvoa, että miten mies tulee isketyksi!

Olen siis työpaikalla pitänyt silmäpeliä erään miehen kanssa. Jutellaan silloin tällöin ja heitetään herjaa. Olen yrittänyt vihjailla, että minua saisi pyytää ulos, mutta ei. Uskallanko itse pyytää ja miten tämän tekisin?

Äänestä
  • Samalla tavalla kun kysyt kaupasta tupakkaa. Tiedät mitä haluat, kysyt sitä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yrittäkää edes kirjoitti:

Miksei naiset iske miehiä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu