Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naisille

pienet tissit terhakkaat nännit,ilman rintsikoita, niin kyllä housuisa alkaa pikkunen tutiseen. omistaako joku tollaset, ja tykkäis vielä pienehköstä munasta 16/4.????
pienet kunniaan.!!!!!
410242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Sullahan on hiukan keskivertoa suurempi kalu. Kalus on siis aivan ihanne mitoissa eikä suinkaan pieni.

Äänestä
  • kyllä lämmitti, mutta miksi se itest tuntuu pieneltä..?? onko mulla ollu löysähköt peti kumppanit???
    mutta se mun kysymys? vaan ekkö pysyny mitoissa,ei ne isommatkaan ryntäät pahaa tee!!!

    Äänestä

14,2cm, että älä puhu pienistä.

t:pieni(13cm)

Äänestä
  • Me oon leikitty muijan kanssa ja se tykkää noin 2 cm halkaisijaltaan ja 10-12cm pituudeltaan olevasta pikkusauvasta sopivalla taidolla höystettynä. On saanut helvetin paljon suurempaakin omaa ja tekosellaista. Tästä voidaan päätellä että koolla ei ole väliä vaan sen käytöllä. (ps. tämä ei ole ainoa kokemus. 20 v naimisissa ja 40-50 muuta) Vittu että on tyhmää kertoa että ei oo enskertalainen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Tuppi kirjoitti:

pienet tissit terhakkaat nännit,ilman rintsikoita, niin kyllä housuisa alkaa pikkunen tutiseen. omistaako joku tollaset, ja tykkäis vielä pienehköstä munasta 16/4.????
pienet kunniaan.!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu