Nähdäänkö tumma jumalaisen kaunis

Seinäjoella sinua lähellä olevan K-marketin hyllyrivien välissä vaikka huomenna siinä 16.40 aikaan? Olen nyt nähnyt sinut parikin kertaa, joista viimeisin tänään kun lenkkeilytit koiraasi 16 aikaan.
9305
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Selvä, nähdään huomenna!

Äänestä

Hienoa että sulla on nyt ollut näköhavaintoja!
Toimi sillon kun näet hänet!

Äänestä

Hetkinen. Oletko selvillä viestiketjuista, vai miten sinulla on oikeat nimikirjaimet? Nyt kuumottaa kyllä oikeasti.

Äänestä

Ei näkynyt kaunotarta missään 16.40 aikaan. Olin nimittäin tosi tarkasti K-Kaupan pihassa 16.39 ja sisällä varmaan sekuntien tarkkuudella. Iltapala syöty ja nyt lenkille höyryjä poistamaan,,, Taisi kaunottaren päivä venyä, tai sitten et ollut ollenkaan oikeassa kaupassa. Miten ihmeessä nimikirjaimet täsmää?:-)

Äänestä
  • Moni on saattanut lukea noita sun kirjoituksia, jos ne oli jossain mainittu joskus aikaisemmin. Ihmiset vedättää heti kun on tilaisuus, palstan todellinen luonne on tämä... kateelliset ja katkerat ihmiset kiusaa niitä joilla on vielä tahtoa ja toivoa.

    Älä jätä palstan varaan asioita :)
    Nyt menet lenkille sinne missä olet hänetkin nähnyt :)

    Äänestä

Juu, mutta en ole mielestäni hänen nimikirjaimiaan kertonut. Etunimen ekan kirjaimen, mutta ei sukunimen. Ehkä sitten sattumalta joku sellainen vedätti minua. Näin se vaan täytyy olla.

Äänestä
  • Hmm... No on kyllä kummallista sit...
    Anyway, pidä silmät auki liikenteessä ja lenkillä kyllä se sit kosahtaa kohdalle.
    Pidät itses liikkeellä ja aktiivisena, muista pyöriä paikoissa missä sen tyyppiset naiset pyörii :)

    Äänestä

On hieman tasokkaampi kaunotar!:-) En tiedä missä varsinaisesti "pyörii". Katsotaan mitä tuleman pitää.

Äänestä

Mitä tässä seuraavaksi ehdottaisi, kun kuitenkaan ei tavoita tuota oikeaa kaunotarta?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Sydän pompotti kirjoitti:

Seinäjoella sinua lähellä olevan K-marketin hyllyrivien välissä vaikka huomenna siinä 16.40 aikaan? Olen nyt nähnyt sinut parikin kertaa, joista viimeisin tänään kun lenkkeilytit koiraasi 16 aikaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu