Kotkansaaren terveysasema - luomen poisto

Tietäsköhän kukaan, onnistuuko luomen poisto Kotkansaaren terveysasemalla, ja jos onnistuu niin millä aikataululla ja mihin hintaan?
4554
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Juu, tällä palstalahan niitä hoitoaikoja jaellaan. Soita hyvä ihminen sinne terveysasemalle. Ja loppujen lopuksi, kaikkihan me olemme Jumalan luomia...

Äänestä
  • sori

    Äänestä

  • kotka laine kirjoitti:

    sori

    vittuu et voit olla tyhmä.

    Äänestä

Toiset kyllä sattuu olemaan evoluution tekemiä. Savet voi jättää sinne savimonttuun...ja tehdä niistä hiekkalinnoja...ja kuvitella, että siellä sisällä asuu joku. Ja jutella sen kanssa mukavia. Aamuin illoin. Ja jos liikaa alkaa päässä pyöriä nuo hurinat, niin ottaa roppia...tai menee hoitoon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kotka laine kirjoitti:

Tietäsköhän kukaan, onnistuuko luomen poisto Kotkansaaren terveysasemalla, ja jos onnistuu niin millä aikataululla ja mihin hintaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu