Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Uusi ilmainen vihjesivusto

Kaverin kaverin kaverin kaveri pani pystyyn...niinpä niin

www.veikkauspro.com
5125
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Onko se sun kaverin kaverin kaverin kaverikin homo?

Äänestä

Mistä meinaat rahaa tienata? Ajattelitko saada mainostajia sivustolle?

Äänestä

Onko nämä taas näitä Kyöstin nousuhumalassa saatuja ideoita? Sitten aamun pikkutunneilla toinen silmä kiinni koodaillut itselleen nettisivut

Äänestä

Ei tuonne kukaan jaksa paskojen vihjeiden takia rekisteröityä, mutta jos on vedonlyöntivihjepalveluksi naamioitu homoklubi, niin voin harkita.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jorman jäljillä kirjoitti:

Kaverin kaverin kaverin kaveri pani pystyyn...niinpä niin

www.veikkauspro.com

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu