Mä ainakin lähden unille

pyjama on puettu ja iltasatuja luettu, pieni runokin tuli, ihan vahingossa kuti nati.
8119
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tyynyjä muokkaamaan, ne kun ei tottele mua :(, tekevät mitä haluavat. Kainaloon pakko ne napata, siellä ne pysyy, peitto kiltisti pakoillaan, mutta miksi nukkuja niiden kaikkien keskellä on levoton?
Hyvää yönjatkoa ja kivoja nukkuleffoja.

Äänestä

Karhumaisia unia

Äänestä

Hyvää yötä. On unen aika

Äänestä
  • Hyvää yötä ja helppoa huomista päviää.

    Äänestä

Hyvää yötä! yhdelle erakko nallekarhulle sinne metsänkeskelle :)

Äänestä
  • KiittiäzR mutta hybästi

    Äänestä

Kauniita unia nalle.

Äänestä

täältäkin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teddy-karhu kirjoitti:

pyjama on puettu ja iltasatuja luettu, pieni runokin tuli, ihan vahingossa kuti nati.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu