Glamour virpoja

5137
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tänään on ihan huolella virvottu Jollaksessa.
Tuxun pääsiäinen on vasta:
13.4.2014-17.4.2014 PÄÄSIÄISEN VIETTO IVALOSSA ARTON SUKULAISTEN LUONA

Äänestä
  • 14.04.14 pitäis olla rosiksessa.

    Äänestä

  • Pääsiäinen on tänä vuonna vaan valitettavasti vasta 18.-21.4.2014.
    Olisiko Arton sukulaiset kusettaneet Tuksua. Joo, tule vain Pääsiäisen viettoon :D

    Äänestä

Voi hyvä luoja noita viimeaikaisia kuvia Johannasta ja ne viimeaikaiset kirjoitukset. Miten rumaa käytöstä! Siinä on nyt palkka ja kiitos vanhemmille kaikesta. Lisää vaan pöllö-öljyä kitaan ja niitä nappeja, mitälie tabletteja...niin silloin onnistuu kärrätä tuo sairas ihminen hoitoon ja lukkojen taakse. Niin tekivät naapurikunnassa omaiset, no ne lääkkeet oli ottanut itse, ja sen jälkeen kuuppa himmeni, hoitoon vietiin ja joutui oleen lukitussa huoneessa...mutta PARANI! Vuosi siinä silti tuhraantui( kului).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


virvonvarvon kirjoitti:

Joko se on pääsiäinen?

http://distilleryimage5.s3.amazonaws.com/43686dcebc0d11e3aa9e0e6a409e09d5_8.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu