Tule kylää. Hommaanko aseen jotta on jolla paukutta takaisin?
Mitä sinä uhkailet?
bombhead
8172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
halutko minusta eroon.
En mä mitään uhkaile. Papiljotit päässä. Tuu niin laitan sullekin.
Täällä keskuudessamme on sen verran sairaita yksilöitä, että ase olisi omaksi turvaksi enemmin pakko, kun poikkeus. Sitten, kun joku kilipää hullu tulee yrittään kylään ja ei ole millä puollustautua, tulee orpo olo, enkä tosiaan halua kuolla epärehdisti. Olen saanut tappajan koulutuksen, niikuin meistä moni muu suomalainen. Mahaan ampuu, niin tehoo parhaiten.
tunkeutuu väkisin kenenkään tuntemattoman kotiin. murtomiehetkin yrittävät hoitaa hommansa hiljaisuudessa ilman käsirysyä, mutta aina se ei tietenkään onnistu.
eriasia, jos itse kutsut kilipäitä kotiisi esim. nauttimaan alkoholia, tai muita päihteitä. suurin osa henkirikoksista tapahtuu ryyppyporukoissa. eli luultavasti saat olla aika rauhassa kodissasi.
Käytä mieluummin sanan säilää; sana sanasta. Tai jos oikein jalo olet, käännä se toinen poski.
Tai, jos tarpeen, käytä seuraavia: "miekka ja kilpi".
täällä uhkailee? Haluat vaan uhoilla jollain tappamiskoulutuksellasi.
Uhkailustakin, jos uhkaaja saadaan selville, ja se kenelle se uhkaus on tarkoitettu, on rikossyytteen alainen teko!
Onko uhkailuun syytä?
keskipään jakaukselle