Katkeruudellesi. Se voitti sinut.
nainen, hävisit!
myönnä tappiosi
21221
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
O.o mikä katkeruuteni....
multa, yksi nainen on katkera sekoboltsi mutta ei mitään syytä herättää nukkuvaa psychoa. :)
Kätketty uhkaus.
Mikäs se sun osuus siihen on? Harvemmin nainen hermostuu ihan ilman syytä. kiinnostaisi tietää mitä sä olet sille mennyt tekeen?
tulen yöllä. Uniisi
Olla olemassa.
niinpä niin.. enpä usko
Isäntänä katkeruus on tyranni. Se piiskaa mielen raivoon.
multa, joku vastasi puolestani. En tiedä, enkä tahdo tietää?
Tuu vaan, mutta ne on mun unia. Mä määrään mitä sä niissä teet.
ettei vaan olis kyse jostain mustasukkaisesta ex-miehestä joka kiusaa täällä ex vaimoaan noila psyko haukuilla. henkisen väkivallan käyttäjä on helposti myös fyysisen väkivallan käyttäjä. ei ainakaan kovin tervettä ole tuo nimittely.
Ei ole ex vaimo.
jostain exätä kyse kuitenkin? ja sä täällä fiksuna sitten psyko haukut sitä ja kuvittelet että SINÄ voit väittää ettet ole katkera! En näe sen sun naises hyökkäävän sua vastaan tässä ketjussa! ainoa joka täällä hyökkkii jonkun kimppuun olet SINÄ! mielestäni siis ainoa katkeralta vaikuttava olet sinä!
pallinaama
Johan tuolla sanailulla sait sielullesi rauhan.
koskapa asia ei ole noin!
ottaen nainenhan ei häviä koskaan, vaikka häviäisikin. Vain nöösipojat eivät ole vielä tajunneet sitä, vaan ehdoin tahdoin vaikeuttavat elämäänsä laukomalla tuollaisia kommentteja.
Myönnä sinä että sulla on ikävä mua ;D
Harkitsen asian myöntämistä.
:) :)
Rakkaus pesee mut mennen tullen