Tarvitsisin nainen sinulta

merkkejä. Muuten pidän sitä vain huumorina tai pelleilynä. Kaikki ei tänää voinut olla sattumaa.

Hyvin näyttää tieto liikkuvan. Pelleksi täällä kirjoittaminen tekee.
12291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Savumerkkejä? Pelimerkkejä?

Äänestä
  • Postimerkkejä?

    Äänestä

No mitä haluut tietää? Ja mitä tänään on tapahtunut, palstoilla vai missä?

Äänestä

sormenjäljet sitten kun nähdään.

Äänestä

En pelleile täällä, enkä irl. Olen tosissani. Kysy niin vastaan ;)

Äänestä
  • No jos naiselta menee kysyyn suoraan, että annatko pillua? Jos ja kun hän vastaa myöntävästi, niin kestääkö hän epäonnistuneen panon?

    Äänestä

  • tässä ? kirjoitti:

    No jos naiselta menee kysyyn suoraan, että annatko pillua? Jos ja kun hän vastaa myöntävästi, niin kestääkö hän epäonnistuneen panon?

    En anna pillua enää sulle. hetkeksi en rupea..

    Äänestä

  • tässä ? kirjoitti:

    No jos naiselta menee kysyyn suoraan, että annatko pillua? Jos ja kun hän vastaa myöntävästi, niin kestääkö hän epäonnistuneen panon?

    Tyhmä kysymys, mutta kyllä kestää, jos on siihen suostunut. Mutta voin myös neuvoa, että ei sitä kannata kysellä. Vaan hellästä kahden keskeisestä hetkestä eteenpäin.

    Äänestä

Risteyksestä oli poistettu liikennemerkit. Sinäkö?

Äänestä

merkeillä suurikin merkitys elämääni/elämääsi?
Kerro mista asiasta niitä merkkejä pitää antaa lisää, sillä ei kukaan ole kenenkään ajatusten lukija, ainakaa kun ei voi katsoa vastapuolen ilmeitä.

Äänestä

Puheissa tuntuu olevan herjaa tai vitsiä, mutta tahallisissa tai tahattomissa kosketuksissa sitä toista. Eli jotain.

Yksi asia taitaa olla varma: Osaan kirjoittaa tunteisin vetoavasti ja naisten mielet sekoittavasti.

En oikein tiedä mikä tämän kaiken tarkoitus on ?

Äänestä
  • Ei ole pilaa, mut kuka tän palstan vakavissaan ottaa. Eihän täällä ees tunnista ketään. Kuinka monella nimimerkillä oot ite kirjoitellut? Mistäs sut vois tunnistaa?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


lisää kirjoitti:

merkkejä. Muuten pidän sitä vain huumorina tai pelleilynä. Kaikki ei tänää voinut olla sattumaa.

Hyvin näyttää tieto liikkuvan. Pelleksi täällä kirjoittaminen tekee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu