kissi on siitä kiva

ei havaita jyrsijöitä. kissa on itseasiassa tosi kiva. käärmeenkin kissi listii, hehhe. kissille ei v!ttuilla. ja koirahan on oiva mannevahti.


http://www.youtube.com/watch?v=P9fv3977a_U
386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

on vaan kovia raapimaan,jos kutittaa väärästä paikasta.kokemusta on...on tälläkin hetkellä kädet täynnä raapimisjälkiä..:)

Äänestä
  • telo. vika on omistajassa.

    Äänestä

  • älä ny ittiäs kirjoitti:

    telo. vika on omistajassa.

    no,joo.tavallaan..mun kissi ei pidä mahasta rapsuttelusta, mutta en voi joskus välttää kiusausta. :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jotta... kirjoitti:

ei havaita jyrsijöitä. kissa on itseasiassa tosi kiva. käärmeenkin kissi listii, hehhe. kissille ei v!ttuilla. ja koirahan on oiva mannevahti.


http://www.youtube.com/watch?v=P9fv3977a_U

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu