Pussihousujen viikkaja politiikkaan ?

tuntuu kuin kapilla ollut osaaminen vain sanoissa:
" kepun vika "

Kanattaako edes alkaa sieltä tasolta arvosteleen keskustapuoluetta.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Miksi jauhat koko ajan samaa pas kaa?

Äänestä

Ei kapia varmaan kanata, kukottaa paremmin joskus. Arvostelee se myös keskustapuolueen edeltäjää maalaisliittoa ja myös keskustapuolueen seuraajaa Suomen Keskustaa. Sinä elät edelleen keskustapuolueen aikaa.

Äänestä

kepuhan se kukottajille on.

Äänestä

Pussihousun saumassa se salaisuus.

Äänestä

kapin todistukset huvittavia.
Viinapäissään kirjoitellaan.
Kierros vielä jos teet hyvän todistuksen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kts kirjoituksiaan kirjoitti:

tuntuu kuin kapilla ollut osaaminen vain sanoissa:
" kepun vika "

Kanattaako edes alkaa sieltä tasolta arvosteleen keskustapuoluetta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu