Tuo tuntematon räkölöiden p*rseenpyörittäjä, jolla on TODISTETUSTI alle 15cm nysä heppi (vaikka mitä muuta yrittää uskotella) mainostaa täällä jatkuvasti laittomasti itseään.
Harvinaisen nolo 42-vuotias kalju äijä yrittää vuodesta toiseen uskotella, että alaikäiset tytöt olisivat hänestä kiinnostuneita. Niin ei asia ole millään muotoa.
Aivan sama kuin väittäisi nuorten ihailevan Jammu-setää.
Harvinaisen nolo 42-vuotias kalju äijä yrittää vuodesta toiseen uskotella, että alaikäiset tytöt olisivat hänestä kiinnostuneita. Niin ei asia ole millään muotoa.
Aivan sama kuin väittäisi nuorten ihailevan Jammu-setää.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Tai Pedobearia...
Alotit itsekin.
Saa kai asiasta mainita? Totta se on, Lothar on ihan pedofiili.
asiaa. =)
Onko näin?
Näin on!
Totta!
Täysin mielisairas kalju apina tuo Lothar!
Luuseri ukko ei mitenkään muuten pärjää, niin täällä pitää vuodesta toiseen ärsyttää ihmisiä.
MIKSI YLLÄPITO EI POISTA LOTHARIN TEKEMIÄ PORNOKETJUJA?
(sori kun kirjoitin capslockilla mutta kun minua vain vituttaa niin paljon tuo spämmi).
Poliisitutkinnan takia!
Tuo Viskari on ylivoimaisesti Suomen kusipäisin pelle!
Tuo nysäkullinen 42-vuotias kalju kotipornoäijä kärsii narsistisesta luonnehäiriöstä ja hänen itsetuntoaan on kolhaistu :D
Siksihän se kaheli spämmää täällä entistäkin törkeämmin. Hyvä asia tässä on, että poliisi tutkii tätä spämmiä ihmisten rikosilmoitusten takia ja kerää aineistoa.
Ei tuo tule selviämään ilman rangaistusta, niin kauan kuin Suomi on oikeusvaltio.
Juuri niin! Näkee kyllä, että aivovammainen kalju nysäkulli on suuttunut totuuksista ja koko etusivu on täynnä roskaansa.
Poliisi kiittää.
Aivovammainen kalju nysäkulli on hyvin sanottu!
Kaikkihan sen näkee, että se on juuri sitä, eikä mitään muuta!
HULLU SE ON!
Joko Lotharista on tehty oikeasti rikosilmoitus vai oliko sekin turhaa uhoa? Lothar pitäisi viedä mielisairaalaan pyöreään koppiin etsimään nurkkia.
Siis näistä ketjuista ja häiriköinnistä on tehty ilmoitus kuka niiden takana nyt lieneekään;)
YLLÄPITO VASTUUSEEN LOTHARIN KETJUISTA. ITSE ALOITTAA...... SAIRAS
Otas poju slerssiä anuksees ja vinkase
Spämmin idioottimaisuus puhuu karua kieltään sinun henkisestä jälkeenjääneisyydestäsi. Siinä on turha sinun ketään pojitella, kun oma henkinen tasosi on tuolla tasolla.
poju jäykkää lihaa anuksees ja vikise
Hullu pitäisi saattaa pakkohoitoon!
42-vuotias, mutta henkisesti pikkupennun tasolla oleva savolainen pelle suuttui totuudesta (alle 15cm) ja spämmää tämän palstan nyt paskaansa täyteen.
Se on ennenkin tuota tehnyt, eiköhän joku käy hakkaamassa ukon sairaalaan.
Jos olette varmoja syyllisestä, niin ilmoitusta vaan oikeille tahoille.
Mikä pidättää?
Ei tilanne täällä huutelusta parane.