NETTISEURAT

9148
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Helsinki tänään tiivistettynä. Koko "uskomisen juttu" käsittelee vain vl kotiin syntyneitä, korkeintaa niitä, jotka ovat lapsuuden jälkeen menettäneet uskonsa ja palanneet.

Äänestä
  • Oisko skenaarioisi mukaan jotain tehtävissä myös niille vaiheeseen jääneille laina-avoilla kulkeville about 80:lle tollolle? Voisitteko ottaa ne "hoitoon" kun jotenkin ne kuitenkin muistuttavat enemmän teitä, kuin meitä jotka emme jääneet vaiheeseen?

    Äänestä

up

Äänestä
  • hang up

    Äänestä

up

Äänestä

up

Äänestä

up

Äänestä

Kommentoi aloitusta


TÄHTIRYHMÄ kirjoitti:

http://www.nettiseurat.info/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu