haluttais

nn 26

Olen ollut selibaatissa jo useamman vuoden ja katsoin tänään pornoa ku alkoi niin tekemään mieli. Kyllä aluksi kiihotuin ja kostuin paljon, mutta homma alkoi käydä tylsäksi jyystämiseksi enkä saanut siitä enää mitään. Vain mies puuttuisi, että saisin toteuttaa päässäni olevat halut.

5

402

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Oletko selibaatissa omasta halusta vai omasta harvasta haluttomuudesta, mihin et voi vaikuttaa ?. itse en ole mikään seksi-ihiminen vaikka tottakai , kun ihminen olen niin se tulee mieleen ajoittain.

    • m 38 v
    • nn 26

      Selibaatissa koska en harrasta yhden illan juttuja ja miehet eivät ilmeisesti ole kiinnostuneet juttelemaan ja tutustumaan minuun.

      • Kirjoittele minun kanssa. Katselen myös toisinaan pornoa, mutta se ei kauheasti kiinnosta. [email protected]


      • mek

        Siinähän kärsit ja joudut puutteessa olemaan ja jos et yhden juttuja niin sovippa toiset treffit asuraavaksi päiväksi niin helpottaa. Mikä siinä seksissä niin vaikeaa on jos hirveesti pitää ensin tutustua ja se siitä. Toislla tai kolansilla treffeillä voi jo seksiä harrataa ja sen jälkeen tutustua ajan kanssa kun seksi saatu toimimaan ja se siitä


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylypylä mätänee

      Kuka sotki uimaaltaan bakteereilla
      Suomussalmi
      88
      1434
    2. Tässä ovat Elämäni biisi -vieraat lauantai 3.10. - Yksi vieras on todellinen suomalaisten suosikki

      Jos menisit Elämäni biisiin, mikä olisi elämäsi biisi ja miksi? Elämäni biisi tulee suorana lähetyksenä Tampereelta. K
      Viihde ja kulttuuri
      22
      1155
    3. En voi kertoa meistä kenellekään

      Minulla on ikävä sinua mies.. Oon yrittänyt taas unohtaa, mutta silti tulet mieleeni lähes päivittäin. Eihän meitä voi o
      Ikävä
      65
      1120
    4. Huomenta

      Sinulle! Olen miettinyt sinua paljon yön aikana. 🫂
      Ikävä
      65
      928
    5. Mikä kaivatullesi

      On tärkeintä elämässään?
      Ikävä
      66
      820
    6. 62
      813
    7. Onko mulla vielä mahkuja saada sinut M nainen

      Sano joku prosenttiluku?
      Ikävä
      70
      768
    8. SuMetKu konkursissa

      Asiakastiedon sivulla oli, SuMetKu asetettu konkurssiin. Tulihan se seinä vastaan lopultakin suuruudenhulluudessa.
      Suomussalmi
      24
      740
    9. Mitä ihmettä pitäisi tapahtua

      Että me kohdataan ja saadaan tämä tilanne etenemään?
      Ikävä
      69
      702
    10. Suutuin lähinnä itselleni

      Kun irl juttujen takia näyttää erittäin epätodennäköiseltä, että olisin millään tavoin toivottu henkilö sulle.
      Ikävä
      39
      658
    11. Kadutko mies sitä miten reagoit?

      ..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺
      Ikävä
      49
      647
    12. Jos mies naisen prinsessakohtelu

      on sinulle liikaa, älä valitse prinsessaa 🦋🧚🏼‍♀️👸🏼
      Ikävä
      133
      636
    13. Miksi olet niin hankala?

      Miksi toimit miten toimit?
      Ikävä
      52
      606
    14. Miksi meille jäi

      Niin huonot välit vaikka meistä kumpikaan ei ole tunteilleen mitään voinut. Ehkä se kohtalo on sitä mieltä ettei kuitenk
      Ikävä
      36
      585
    15. Tykkään sinusta

      Vaikka en vastailekaan!
      Ikävä
      19
      547
    16. Olen kironnut sinut alimpaan helvettiin

      Hyvää matkaa.
      Ikävä
      68
      547
    17. Ikävö sinua nainen!

      Rakastan sua! ❤️💛❤️💜🧡🧡💚🤎:💜💜❤️
      Ikävä
      43
      544
    18. Hei. Ilmeisesti tässä saa unohtaa sen

      että meistä joskus jotain tulisi? M
      Ikävä
      29
      535
    19. SAHIMÄKI LOPETA

      Miksi käyt Tupamäen Pekan kimppuun.?? Hänen asia mitä hän tekee tiloillaan. Oletko omista POTKUISTASI yhä katkera turve
      Ähtäri
      40
      533
    20. Ei voi mittään

      Tykkään sinusta, vaikka miten typerän jutun suustasi päästät😅
      Ikävä
      33
      530
    Aihe