Orava eli takapillua on ihana naida takaapäin. Siis sellaista jossa häpyluu on korkea.
Läskipillua olen saanut kerran pimeässä.
Mitä te sanotte?
Pillun tyypin vaikutus naima-asentoon?
6
2785
Vastaukset
- läskipillu???
Hyh hyh! Läskipillua! Oliko hyvääkin naida? xD
- eipä voi
muuta sanoa kun, ONNEA vain että, anto sinunkin nylkyttää.
- -68
Sama se onko taka vai etupillu, kaikkia on mahtava panna takaa.Joillakin naisilla takaapäin ei välttämättä tuu orkku kun mela ei hyväile oikeita alueita.Pieni melasenkin on hyvä ottaa takaa, ei lipsu niin herkkään pois;)
- opiskelija.
Hih hih ! Aina oppii uutta.
- paras pimppi on
imupimppi se imasee kalun sisään jo 0.50 cm päästä.Lahavalta naiselta löytyy tavara parhaiten,kun ottaa navan alapuoleta vatsanahkan hanpaisiin ja venyttää ylöspäin,tulee tavara kuin tarjottimelle,Meinaan kokemusta on.
- te sanotte?
”Orava eli takapillua … Mitä te sanotte?”
No sanon, että et vielä ymmärrä mitään ”tyypeistä”. Oravap…u on ihan eri asia kuin takap…u.
Sitten joskus aikuisena saatat ymmärtää mistä on kysymys.
Ketjusta on poistettu 11 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2154118Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii652624Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932381- 472313
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321541Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5161323Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em951306- 561287
- 751253
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251176