toistetaan samat jutut säännöllisesti,ja samojen henkilöiden taholta.Yksi on Halla-ahon sivarius,toinen taas Putkosen raiskaus tapaus.
Näitä siis toistetaan ja toistetaan vaikka lukijat ovat vähissä,ja nekin vähät ovat samoja henkilöitä.
Mitähän esim.Halla-ahon sivarius liittyy yhtään mihinkään,kun Suomessa on puolustusministerinä hur.ri joka ei ole edes sivari.
Näitä siis toistetaan ja toistetaan vaikka lukijat ovat vähissä,ja nekin vähät ovat samoja henkilöitä.
Mitähän esim.Halla-ahon sivarius liittyy yhtään mihinkään,kun Suomessa on puolustusministerinä hur.ri joka ei ole edes sivari.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Häriköt elävät omaa elämäänsä, peruskaravaani etenee, nyt vaalityö jatkuu
TÄÄLLÄHÄN ON JUMANKEKKA STUBB lais-ka TAISLAINEN
PIIKKI AUKI VAIKKA BAARI ON KIINNI
Pistä eliittipellejen piikki kiinni ja heitä ollirehnit ulos nyt
Tarjoilu päättyy nyt. Sosiaaliturvan syönti herran pöydässä on ohi.
FORSSAN 1903 KOKOUKSEN HENGESSÄ
SUUTARI EETU SALININ VIITOITTAMAA TIETÄ
perussuomi on ratkaisu
http://jussiniinisto.fi/index.php/2014/04/eurovaaleissa-piikki-kiinni/
Perussuomalaisten eurovaaliehdokkaiden Erkki Havansin ja Mauno Vanhalan tilaisuudessa 13.4.2014 Vantaan Tikkurilassa.
Vaaleissa on mahdollisuus lähettää vahva viesti eurooppalaisille päättäjille: piikki kiinni. Eurokriisi ei ole ohi, vaikka kriisimaat ovat saaneet pahimman talouden syöksyn oiottua. Selvää on, että Kreikka ei tule selviämään ilman uutta tukipakettia ja velkojen ainakin osittaista anteeksiantoa. Samassa tilanteessa on myös Kypros. Lisäksi ainakin Portugalin, Espanjan ja Italian velkataakat ovat niin suuria ja taloudet sen verran hauraalla pohjalla, ettei tarvita kuin yksi isompi negatiivinen uutinen ja pam – eurokriisi on taas akuutissa vaiheessa.
MILLAISTA OIKEUSTURVAA ON MEILLE TARJOLLA EU:N TOIMESTA?
Prof. Erkki Havansi
MITÄ EU MERKITSEE SUOMEN PERUSTERVEYDENHUOLLON JA SOSIAALITURVAN KANNALTA?
Prof. Mauno Vanhala
oo KATSO Erkki Havansin EUROVAALIVIDEO oo
http://dreambroker.com/channel/el3eifsg/iframe/3eairn14
oo KATSO Mauno Vanhalan EUROVAALIVIDEO oo
http://dreambroker.com/channel/el3eifsg/iframe/bl9z8dla
Koetko persuna olevasi jotenkin ylempiarvoinen ruotsia puhuviin verrattuna?
No hur.ri ei ole suomalainen,omastakaan mielestään.
Ylpeä ylemmyydestä!
ÄLÄ KUMARRA ELIITTIÄ
mutta voit hyvin kumartaa suurta suomalaista
EETU SALINIA
työväenliikkeen sankaria
Käydessäsi Porissa voit aloittaa patsaasta
Perussuomalaiset = moderni työtätekevien liike
Eetu Salin
http://3.bp.blogspot.com/-yy7Ut-Z5f1M/UFdhgMompDI/AAAAAAAAAVQ/5MvRDG7SDHU/s640/Salin Eetu copy.jpg
Samaa jatkossakin .
Tuo on totta ettei Halla-ahon tai Immosen sivarius tunnu missään kun eivät edes ole puolustusministereitä.
Putkonen on kyllä paha. Intiassa raiskaajan tuomio on kuolema.
Ei ollut yksimielinen päätös kun Putkonen sai tuomion.
Miksei ollut?
Soita työmiehelle toimistoon maanantaina ja kysy siltä !!!
Putkosen jutustakin on jo yli 20 vuotta,ja hän oli siis aktiivi demari teon tehdessään.Eli ei siis mitään järkeä jauhaa siitä täällä.
Myös tämä kuten moni muukin Suomi24 palsta on hiljentynyt,parin vuoden aikana.
Tarkemmin sanottuna niiden runsaan kolmen vuoden aikana, kun Töppis on terrorisoinut tätä palstaa törkyviesteineen.
Feikki "majava.persu" ja pari muuta "ylämäkityöntäjää" täällä vain häiriköi.
Demuhomopuska!