Olen jo jotenkin luopunut sinusta. Intuitio kertoo, ettemme enää tapaa. Haluaisin niin edes yhden kerran nähdä kasvosi ja katsella kauniita silmiäsi. Vaikea tajuta miksi tämä nyt menee näin, kun kerrankin löysin ihmisen, jonka kanssa kaikki verhot putosivat ja tunnen olevani vapaa. Olet kyllä tehnyt todella suuren vaikutuksen ja ansiostasi tiedän ainakin, mihin suuntaan elämässäni menen. Ethän kokonaan hylkää minua?
Kovempi ikävä kuin ikinä
Olen niin väsynyt
9289
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
uin jo lähimmälle saarelle
trooppinen amatsoonien kansoittama hui
tuleekohan musta seksiorja vai joudunko pataan
En ole hylkäämässä sinua mutta sun täytyy avautua mulle omista fiiliksistäsi niin minäkin uskaltaudun johonkin sellaiseen jossa suuret tunteet ovat mukana :)
https://www.youtube.com/watch?v=bMCipQI1yv8
luopua ennenkuin tietää varmaksi löytyykö siltä vastapuolelta niitä tunteita kohtaasi vaiko ei.
Menikö miehelle vai naiselle tuo aloitus?
Miehelle menee. En mitenkään erikseen haluaisi hänestä alkaa luopua, mutta joskus kaikki vaan... menee sellaiseksi toivottomaksi :(
onko vaihtoehtona siis luopua yhdessä, porukalla :D
Tarkoitin, että en sillä asenteella, että "nytpä en sinua enää ajattele enkä ikinä enää tapaa, vannon sen" :) tämä vaan tulee jotenkin hiipumaan ja se sattuu pahasti. Ei tähän tosiaan enää mitään tsemppariryhmää tarvita :)
haavaan iholla
mitä pahempi haava sitä kauemmin kestää parantuu
pahin vaihe on ku ei enää verta tuu mut sit alkaa kutiamaan ja saattaa kestää ihan sika kauan ku niitä arpia on mukava rapsuttaa ku se tuntuu hyvältä ja sekin kestää et se ylipäänsä arpeutuu kunnolla ja saattaa revetä myös uudestaan pahas tapaukses
mut sit ku ei enää rapsuta ja antaa vaa olla niin se haava paranee aika nopeestikkin vaikka jossain vaihees ois tuntunu et eihän tää täst ikinä mee ohi
mut tän sä kyl jo tiesitki, palautin vaa mieleen