Mikä lääkitys sulla on?

Itselläni menee rivoja säännöllisesti pienellä annoksella.
6139
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

viacraa 5 päivässä

Äänestä

Kiva kun "köyhät" lääketehtaat pärjää.Kun kaikki mömmöt kelpaa ihmisille.Hierovat karvaisia käsiään, etenkin kun mielialalääkkeitä myydään että suhisee.
Sama sen väliä kuinka käyttäjille käy.

Äänestä

Lopetin lääkkeet. Rajoittaa liikaa pään sisäistä elämää.

Äänestä

Votkalla menny. Nyt vähensin. 6dl sijasta kolme enää. Ja nekii harvakseltaan.

Äänestä

vain paracetamol tarvittaessa. Nainen 40v.

Äänestä

ei mitään.
just söin tummaa lepää voilla ja join punaista maitoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


palstakeijo kirjoitti:

Itselläni menee rivoja säännöllisesti pienellä annoksella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu