Voi kuinka säälittääkin nimimerkki "pikku pippeli", kun hänen on mikropeniksestään kärsien purettava teiniangstiaan tälle keskustelupalstalle. Jos sinulla on noin suuret traumat olemattomasta vehkeestäsi, niin suosittelen itsemurhan tekemistä.
Nimimerkille "pikku pippeli"
Isopippeli #1
7268
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kirjoitusillani ei ole mitään tekemistä penikseni kanssa.Satun vain inhoamaan sukurutsasta siinnyttä iisalmea ja sen vasten mielisia asukkaita.Yhteiskunnan kunnanelättejä,mielenvikaisia alkoholisteja.Toivon yhteiskunnan puuttuvan pikaisesti puuttuvan harrastamaanne sukurutsaa.
En minäkään ole Iisalmesta, mutta satun vain inhoamaan kaltaisia pikku pippeleitä, jotka räkyttävät netissä sekarotuisen koiran tavoin. Tosielämässä paskoisit housuusi, jos tavattaisiin ja sen onneton tuppimunasi painuisi ihon alle piiloon.
Hui!Painu naimaan serkkuasi.
Kuten todettu, sekarotuinen , räksyttävä rakki ja ilman minkäänlaista sisältöä elämässä. Säälittävää!
Kerroitko itsestäsi ja omasta olemattomasta elämästäsi?
Eikös iso Pippeli aiheuta kipua naiselle?
Kyllä pikku Pippelillä on enemmän oikeata asiaa kun isolla Pippelillä Piste.