Kuuntelin biisin

hetken mielijohteesta vain. Sellaisen joka tuo heti hänet mieleeni. Ja millä tavalla... Tehosi...nyt on niin kiimainen olo, ettei mitään järkee.. Siispä sinne jonnekkin juuri nyt sellainen samanlainen olotila näin ajatuksen voimalla. Siitäs sait!
4387
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

okei,sama olotila on.

Äänestä

Vanhan kertausta. Tehoaa edelleen.

Äänestä
  • Aina vain ;)

    Äänestä

Heräsin iloisena. Olit sitten unessani viime yönä pitkästä aikaa. Mystisiä nämä unet, joita olen sinusta nähnyt. Olen aina kylässä luonasi (!) ja voit arvata millainen tunnelma..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


MCWS kirjoitti:

hetken mielijohteesta vain. Sellaisen joka tuo heti hänet mieleeni. Ja millä tavalla... Tehosi...nyt on niin kiimainen olo, ettei mitään järkee.. Siispä sinne jonnekkin juuri nyt sellainen samanlainen olotila näin ajatuksen voimalla. Siitäs sait!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu