Pertsa on raskaana?

Voisko olla? Mikä ettei?
589
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

vidun tyhmä kolmen pisteen idiootti ---

Äänestä

Vai niin, no onnea sitten.

Äänestä

Sulta ei hullut oletukset lopu koskaan. Palsta on elämäsi mutta taidat ottaa sen liian tosissaan;)

Äänestä

onx tää Pertsa mies, vai nainen? Mieskin voi näyttää tiineeltä.

Äänestä

Ja sinä täällä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Voisko olla? Mikä ettei?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu