Löytyi aurinkolasit vahvuuksilla Pirkkolasta.

Eli jos kaipailet, niin anna koordinaattia mihin voin toimittaa.

-Janne
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Minkä merkkiset, naisten vai miesten, etsin naisten laseja, jotka hukkasin

Äänestä

Merkki on Red or Dead.
Miesten vai naisten...hmm. paha sanoa. Noi kyllä käy kummallekin.

Sori kun vastaus kesti. Oli aihe jo melkein unohtunut.

Äänestä

Ei noin. Vaan se joka kadotti jotakin, kertoo tuntomerkit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kkkm kirjoitti:

Eli jos kaipailet, niin anna koordinaattia mihin voin toimittaa.

-Janne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu