Moi, jos on oma yritys niin tuolta voi hakea paljon halvempaa rahaa kuin mitä esimerkiksi pikavippien korot. Finrahoituksen korko vain 6,9% ja 199 järjestelypalkkio 5000 euron lainalle. Kannattaa kokeilla!
Lainaa Yritykselle Finrahoitus.fi
Rahavelho
7401
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Mikset mee töihin????
Tää fin yritysrahoitus toimii hyvin!
Apukoululaisen tekemät sivut ja pikkuveli markkinoimassa.
Joo pikkuveli on viime aikoina spämmännyt tänne Finrahoituksen linkkejä, joita ylläpito on sitten poistellut.
Mikäs sitä on toimivaa mainostaessa. Op:n sanoin palvelu toimii, mitä ei voi sanoa pankeista ja monesta muusta toimijasta.
Mielestäni tuotevalikoima, yrityslaina, yrittäjän vakuutus ja luottojen kilpailutus ovat kaikki paikallaan markkinataloudessa.
En tunne yhtään toista pienyrittäjää, joka olisi ollut iloinen pankista saamistaan luotoista joten se on ihan pankkien oma vika, että vaihtoehtoisia firmoja tulee luottoja myöntämään. Etenkin korona-aikana on luoton saanti mennyt aivan älyttömän vaikeaksi.
Tuntuu, että tänne tulevat huutelemaan ja pilkkaamaan muita yrittäjiä vain sellaiset tyypit joilla aina ollut tarpeeksi rahaa ja hyvät lähtökohdat.
En tiedä huutelusta tai pilkkaamisesta, mutta lainojen mainostaminen on väliaikaisen lain mukaan kiellettyä ja Suomi 24:n palstasääntöjen mukaan aina kiellettyä. Jotenkin harrastelijamaista on rahoituslaitos alentuu spämmäämiseen.
Nyt pikkuveli lukemaan läksyjä siitä