Mun mielestäni Hannan on liian aikaista lähteä wold idolsiin kun hän ei ole vielä edes saanut kunnollista esiintymiskokemusta Suomesta!On jotenkin hölmöä, että hän on vasta aloittanut ja heti ruvetaan puhumaan maailman valloituksesta kun artisti itse ei ole edes vielä alan ammattilainen!
Hanna ja Wold idols
5
946
Vastaukset
- juu-u
Eikös se World Idols ole kilpailu näiden erimaiden Idols voittajille? Ja monellako Hannan keikalla olet käynyt, kun väität ettei Hanna ole saanut esiintymiskokemusta? Ja kuinka monta esiintymistä tarvitaan mielestäsi, että kokemusta olisi tarpeeksi? Aika montaa keikkaa nähneenä voin sanoa, että Hanna on oikein valmis esiintymään ihan missä vaan. Karisma on valtaisa ja ääni aivan mahtava!
- minä
on eri maiden idols-voittajien kilpailu! Ja ne kaikki on sen oman maansa kilpailun voittanut suurin piirtein samaan aikaan ja kaikilla on näin ollen kokemusta melko lailla saman verran. Esim. World idols 1:ssä oli 16-vuotias puolalainen idols-voittaja ja ihan hyvin hän siinä world idolsissa pärjäsi. Joten ei ole mitään pelkoa, ettei hanna olisi valmis World idolsiin.
- masie
on hiljaista World Idol rintamalla. Eikös eka World idol ollut joulun tienoilla viimevuonna? Mutta nyt ei ole kuulunut minkäänlaista faktaa milloin ja missä kyseinen skaba järkätään. Oliskohan niin, että World Idol järkättiin kokeilu mielessä tuon yhden ainoan kerran ja jos se ei osoittautunut riittävän menestyneeksi, jotta se järkättäisiin uudestaan.
Mutta hei! Ainahan on Euroviisut ja olen 100% varma, että Hannalle tullaan tarjoamaan viisuja esitettäväksi. Eri asia sitten antaako BMG Hannan osallistua moiseen skabaan. Koska Euroviisuilla on hiukan ikävä "kaiku"!
..tai haluaako Hanna yleensäkään euroviisuihin..
- AlfredJKwak
idioottikisassa on mukana.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ootko nainen noin mustis musta
Onhan se toki imartelevaa kun olet kaunis ja kaikkea muutakin, mutta ehkä vähän kummallista, kun ei varsinaisesti olla t947663- 374057
- 483610
- 2433064
Kauan säkin jaksoit
Minun perässä juosta. Kunnes pahoitit mielen. Kuinka monta anteeksipyyntöä olet vailla? 🧐402722- 452572
Askanmäessä Huippu esitys
Kävimme Ystävien kanssa Askanmäen kesäteatterissa. Kaikki tykättiin esityksestä aivan valtavasti. En varmaan koko vuonna212554- 1362512
Häiriköinti
Sinä joka rälläsit viime yönä aamuun klo. 00 :04 koulun pihassa ja pitkin kyliä. Rekkari ylhäällä. Terv. Kerrostalon as312464Miksi kaipaat
Ja olet elämässäni vielä kaiken tämän jälkeen? Eikö kaikki ole jo selvää välillämme?292449