joten mitä väliä jos vähän tuhlailen :D
minustahan tulee rikas
niinpäniin.
9179
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
minä olen maailman rikkain,koska olen hullu voin ajatella niin.
samaa mieltä
onneksi on paksu tili pankissa.
onneksi on laiha tili pankissa, vähän niinkuin laihialainen.
Minapa olen multimiljoonaari.
Lainaus;
Henkilöä, jolla on rahaa yli miljoona rahayksikköä, kutsutaan miljonääriksi, joskus myös multimiljonääriksi, jos rahaa on kymmeniä tai satoja miljoonia.
Raha tekee sinut onnelliseksi, se on hyvä. Mutta voitko rahalla ostaa aidon rakkauden..ehkä sinulla on se jo, sekin on hyvä.
persaukinen turisti, jonka elämä ja hyvinvointi perustuu täysin jokapäiväisten kulujen maksamiseen .(.
tää on jonkun vittuilua. nauraa ja vittuilee. Onko niin kade jollekin? Kauneus, raha, mies, nainen mikä se kateuden kohde aloittajalla mahtaa olla?
On tuo kyllä säälittävää, että miten kateellinen pitääkin olla. Totuushan on, että aina löytyy joku, joka on kauniimpi, älykkäämpi, rahakkaampi, menestyneempi, koulutetumpi, ahkerampi jne. Aina löytyy joku, johon verrata itseänsä.