Kuulin huhun

sain tietää luotettavalta, puolueen sisäpiirissä vaikuttavalta taholta, että Halla-Aho ei anna enää persettä Soinille? Onko tämä totta ja miten tullee vaikuttamaan asetelmiin tulevissa vaaleissa ja tulevaisuuden puoluejohdossa?
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Persu vetäny maanantaikännit ja yrittää olla antiperspirantit.

Äänestä

eikö aukea ;) kun pitää itselleen kirjoitella - ai niin, niinhän antipersu aina ;

Äänestä

Vähemmästäkin on isä timon selkäpuukko laulanut??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


deuvo_derävä kirjoitti:

sain tietää luotettavalta, puolueen sisäpiirissä vaikuttavalta taholta, että Halla-Aho ei anna enää persettä Soinille? Onko tämä totta ja miten tullee vaikuttamaan asetelmiin tulevissa vaaleissa ja tulevaisuuden puoluejohdossa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu