Voiko naisen mies sanoa, et saa enään tykätä tuon miehen kuvista ja päivityksistä. Voiko joku olla niin mustasukkainen?
Vastaukset 8
- Hyvänen aika?
Eiköhä tuo kuullosta muutenkin aivan teini touhulta tykkäämisineen ynm.Minä,nainen olen hankkinut aidon elämän ilman facebookkia:)Enkä tunne jääneeni mistään paitsi.Lykkyä pyttyyn sinulle visaisen kysymyksesi kanssa:)))
- Ummumm
Minä tykkäilen varatun miehen kuvista,päivityksistä...eikä hänen vaimo oo mustis.
:D - muuan merkityksetön
Mulla on yks vakiseuralainen ja ärsyttää kyllä nähdä sen kommentointia ja tykkäilyä facessa.
Harvemmin mulle siellä mitään, mutta muille koko ajan.
Miettiny et pitäis kai lopettaa se meidän fwb-suhde kun on liikaa tunteita mukana mun puolelta ainakin.- mikä on
fwb suhde?
- suomeksi
mikä on kirjoitti:
fwb suhde?
Friends with benefits. Eli niinkuin edellinen sanoi, vakiseuralainen, ilman sitoumuksia siis.
- uusia suhteieta
tuo pärstäkirja saa kyllä mustista ja pettämisii sekä eroja aikaan
- Toinen merkityksetön
Muuan merkityksetön. Sinun vakkari ei halua paljastaa muille teidän välillä olevan mitään enemmän niin siksi ei noteeraa sinua Facessa. Mutta lopeta suhde. Se vaan satuttaa. Usko. Oen kokenut saman. Lopettaminen ei ole helppoa, mutta pidemmällä tähtäimellä olet ehyempi, kun lopetat.
- en ymmärrä
Mä en ikinä kattois miestä joka tykkäilee toisten naisten kuvista jossain facessa. En ymmärrä miksi niin pitäisi tehdä. Miksi olet parisuhteessa kun toinen mies kiinnostaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo1511289Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.1201059Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset215808Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä31796En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58782- 64752
- 141724
- 46664
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus57622Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan
Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss61581