Voiko naisen mies sanoa, et saa enään tykätä tuon miehen kuvista ja päivityksistä. Voiko joku olla niin mustasukkainen?
Facebook tykkäämiset
8
591
Vastaukset
- Hyvänen aika?
Eiköhä tuo kuullosta muutenkin aivan teini touhulta tykkäämisineen ynm.Minä,nainen olen hankkinut aidon elämän ilman facebookkia:)Enkä tunne jääneeni mistään paitsi.Lykkyä pyttyyn sinulle visaisen kysymyksesi kanssa:)))
- Ummumm
Minä tykkäilen varatun miehen kuvista,päivityksistä...eikä hänen vaimo oo mustis.
:D - muuan merkityksetön
Mulla on yks vakiseuralainen ja ärsyttää kyllä nähdä sen kommentointia ja tykkäilyä facessa.
Harvemmin mulle siellä mitään, mutta muille koko ajan.
Miettiny et pitäis kai lopettaa se meidän fwb-suhde kun on liikaa tunteita mukana mun puolelta ainakin.- mikä on
fwb suhde?
- suomeksi
mikä on kirjoitti:
fwb suhde?
Friends with benefits. Eli niinkuin edellinen sanoi, vakiseuralainen, ilman sitoumuksia siis.
- uusia suhteieta
tuo pärstäkirja saa kyllä mustista ja pettämisii sekä eroja aikaan
- Toinen merkityksetön
Muuan merkityksetön. Sinun vakkari ei halua paljastaa muille teidän välillä olevan mitään enemmän niin siksi ei noteeraa sinua Facessa. Mutta lopeta suhde. Se vaan satuttaa. Usko. Oen kokenut saman. Lopettaminen ei ole helppoa, mutta pidemmällä tähtäimellä olet ehyempi, kun lopetat.
- en ymmärrä
Mä en ikinä kattois miestä joka tykkäilee toisten naisten kuvista jossain facessa. En ymmärrä miksi niin pitäisi tehdä. Miksi olet parisuhteessa kun toinen mies kiinnostaa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis
Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu2762484Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä
Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä3001334- 1081231
En kadu sitä, että kohtasin hänet
mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n831221Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..
...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n581175Noniin rakas
Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi821120- 44992
Helena Koivu : Ja kohta mennään taas
Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi67917Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."
Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa22870- 33787