Ensimmäinen, toinen ja kolomas kerta....

Mites olis jos pantas huutokauppa pystyyn ja muutettas rahaksi ne teekupit mitkä tukkii kaupungintalon sisäänkäynnin aulaa. Siitä vois siivoojatki olla hyvillään kun ei tarvis olla varomassa niitä kippoja siivotessa ja kaupungin kassaan tulis sa
malla ekuja. Mites on , saako kannatusta?
10191
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Kepulaista kuppien hamstrausta.

Äänestä
  • kommunistista sosialisointia

    Äänestä

  • komsomol kirjoitti:

    kommunistista sosialisointia

    koko kokoelmasta.

    Äänestä

ne on lessukyöstin ja harjun akan.....

Äänestä

Jeps! Kannatetaan!!!!

Äänestä

mitä ite ootta tehny haapajärven eteen. muutako nostanu työttömyys korvausta ja pitäny alkoa pystyssä.

Äänestä
  • Maksetaan veroja, hulevesimaksuja, tappiin vedettyä kiinteistöveroa näin esimerkiksi.

    Äänestä

Olemme nostaneet maataloustukia ja käyneet salaa Ylivieskan alkossa.Komsomolin ystävää Väyrystä olemme myös äänestäneet.

Äänestä

hyrynsalmelta huutokauppa keisari paikalle ja tee kupit myyntiin

Äänestä

myydään mieluummin doupparihiihtäjän mitalit. niistä vois jotain saadaankin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kuppi kerrallaan tulosta kirjoitti:

Mites olis jos pantas huutokauppa pystyyn ja muutettas rahaksi ne teekupit mitkä tukkii kaupungintalon sisäänkäynnin aulaa. Siitä vois siivoojatki olla hyvillään kun ei tarvis olla varomassa niitä kippoja siivotessa ja kaupungin kassaan tulis sa
malla ekuja. Mites on , saako kannatusta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu