En uskalla mennä parvekkeelle hetkeen.

Kun joku minihame-tyttö arviolta 22-vuotias oli siellä, alkaa pelottamaan jos voi ihastuakin tahtomattaan.
280
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

parvekkeelle alkaa "ilmestymään" ihmisiä, on syytäkin olla huolissaan.
Ei vaan taida ihan peitto riittää.
Soita kaupunkisi päivystykseen.

Äänestä

Pihalla jotain muutajia, kai venäjänkielinen tyttö joku minihameessa, kun hänellä oli avain kädessään, tutustumassa paikkoihin..

Jos vahingossa ihastuu supersääriin, mitäs sitten.. voi olla vaarallista jos se onkin putinin lähipiiriä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


peittopäällepiiloon kirjoitti:

Kun joku minihame-tyttö arviolta 22-vuotias oli siellä, alkaa pelottamaan jos voi ihastuakin tahtomattaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu