Jos Tappara tosissaan haluaa mestaruutta, niin se vaatii valmennus johdolta radikaaleja muutoksia, kuten maalivahdin vaihdosta eli Andy Chiodo tolppien väliin, niin toivottavasti joukkue herää.
Vastaukset 1
- Tapparan miäs
Pahoin pelkään että hopeaan on tyytyminen jo toisena vuonna peräkkäin. Ainakin nyt kaikki ennusmerkit viittaavat siihen ettei Tapparalla ole enää juuri mitään jakoa. Eilen oli se ottelu joka olisi pitänyt voittaa mutta ei kelvannut. Toivottavasti kuitenkin olen väärässä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901369
- 46748
Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit56673- 85661
- 20659
- 53618
- 51592
- 47591
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o133587Ylen typerät rinnastukset.
Näin YLE…..Saksassa ei ole äärioikeisto ollut vallassa sitten Hitlerin . YLEn toimittajille tiedoksi . Hitler oli Saksan191557