Hävetkää

Vasurit pakeni vastuuta hallituksesta. Vasurit koittaa vaaleissa itkeä kaikesta ja vastustaa taas kaikkea. Ei asioita niin hoideta vaan yhteistyöllä ja teot ratkaisee.
358
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Eihän vasuripaskat mitään vastusta... aikovat äänestää samalla tavalla kun hallitus!

Äänestä

vasurit luulee että ne saa vaaleissa etua kun lähti hallituksesta ja voi vastustaa kaikkea mutta ei niin maata rakenneta vaan yhteistyöllä.

Äänestä

Eikö opposition yhteistyö ole yhteistyötä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ei änkyröille kirjoitti:

Vasurit pakeni vastuuta hallituksesta. Vasurit koittaa vaaleissa itkeä kaikesta ja vastustaa taas kaikkea. Ei asioita niin hoideta vaan yhteistyöllä ja teot ratkaisee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu