Näin sen näkee Kaisa Penny, SDP

266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No, avointa keskustelua ja mahdollisuus kritiikkiin on perussuomalaisten teemana ollutkin. Sille on naurettu kolme vuotta, sen takia on pilkattu kolme vuotta. Nyt heräämään alkaa kaikkien muidenkin puolueiden jäseniä, jopa korkeinta puoluejohtoa myöten. Heräämään on alkanut myös muut euroopan valtiot. Eurokriittisyys on kasvanut kasvamistaan. Ja se on hyvä. Sillä tällainen euroopan unioni ei ole suomelle hyvä.

Äänestä

Miksi niillä on sitten ollut pää perseessä? Persupelon takiako vain?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_10524524 kirjoitti:

http://kaisapenny.puheenvuoro.uusisuomi.fi/166480-eu-tien-risteyksessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu