on ajanut vuoskavet kevyenliikenteen väylällä hevosella. vielä ymmärtäs jos kehtoes edes paskat iivota pois. Laki pittää olla mustalaisella.
soinlahen mustalainen
juset
6321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hai sie, tuuppa sannoo naamatuste nii katotaan
Nyt puhut poliisille!
Höpöhöpö taas. Antaa Taiston ajella ja tamman munkitella. Siitä kun kerää kihvelillä kukkaruukun pohjalle makua niin tuleepa nuppuja verenpisaraan mahottomasti. Tahi liottaa muutamaa palleroa sukkahousunyytissä niin tuleepa semmosta voimavettä kukille ettei mitään rajaa...tuo jusetti pitäs oikeasti salavaa niin se rauhottus vouhotuksineen.
Älä sie hyvä veli puutu meijän kaaleiden asioihin, ei me töissä käydä kun saamme mersuun bensarahat sossusta ja Ailan hameeseen mahtuu tavaraa kaupasta :)
jos sekään ei riitä niin käymme isovanhempienne luona kyläilemässä.
Mite sie noi tihheel aikavälil skriivuutatkii.
Kyllä hevosella saa kevyenliikenteen väylällä ajaa. Käveleehän siellä ihminenkin ja vielä kehtaa oksentaa, johon toiset tallaa. Tummat kuuluu kantaväestöön.