Kakan haju ällöttää

pyykkipoju

Nautin hitaasta mutta kiihkeästä perse-panosta suunnattomasti. Mutta aina laukeamisen jälkeen kun vedän siittimeni ulos kundikaverini pyllystä, saan
pahoinvointia paskan hajusta. Kyrvässä on aina mukana pieni kerros rakkaani kakkaa ja sen haju yhdistettynä sperman tuoksuun saa minut voimaan pahoin.
Joskus rakkaani imee paskaisen kyrpäni puhtaaksi nainnin jälkeen mutta yleensä joudun menemään heti laukeamisen jälkeen vessaan pesemään kaluni, jotten alkaisi voida pahoin. Onkohan tällaiseen olemassa jonkinlaista pahoinvointi pilleriä tms?
On todella kurjaa, että normaali rakastelumme päättyy aina hieman kesken pahoinvoinnin vuoksi. Onko kellään tietoa tai esim vastaavia kokemuksia?

10

1789

    Vastaukset 10

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • 11+15

      Olisiko ihan mahdoton ajatus että kaverisi kävisi kakalla ja pesulla ennen seksiä?

      • pyykkipoju

        Hän käy suihkussa usein mutta en usko, että hän pidättää kakkaa tahallaankaan. Luulen ettei hänellä ole kakkahätä. Ehkä meidän pitäisi keskustella asiasta mutta nolottaa ottaa se aihe esille. Viime aikoina olen vain imenyt häntä kun pelkään sitä paskan hajua.


      • pyykkipoju
        pyykkipoju kirjoitti:

        Hän käy suihkussa usein mutta en usko, että hän pidättää kakkaa tahallaankaan. Luulen ettei hänellä ole kakkahätä. Ehkä meidän pitäisi keskustella asiasta mutta nolottaa ottaa se aihe esille. Viime aikoina olen vain imenyt häntä kun pelkään sitä paskan hajua.

        Lisäksi joskus kun nuolen kundikaverin anusta, tuntuu kuin paska haisisi! Voiko olla totta?


    • Yöökkss!

      Helevetin homokopla!

    • kelaa ny

      Jos olet oikeasti tosissasi ni mietis ny, hanurista vetästy elin onkin ihan heti ekana syytä pestä ennenku sitä kukaan ottaa poskeensa,uloste ei kuulu suuhun ja ihan sama juttu ton hanurin nuolemisen kanssa.

    • pyykkipoju

      Kakka haisee toisinaan kun nuuhkin tosi kiihkeästi kundikaverini pyllyn reikää! Sen nyt toki ymmärtää, mutta tällöin se oikeastaan ole haju vaan herkullinen tuoksu :)

      • pyykkipoju

        Paska itsessään haisee ällölle ja saa voimaan pahoin, mut kundini peräaukko tuoksuu itsessään ihanalle!


    • 13+1

      Yrittäisit nyt, rölli, päättää tuleeko sinulle siitä hajusta pahoinvointia niinkuin ensin kirjoitit, vai onko se sittenkin "herkullinen tuoksu".

    • epänormaalia

      joo ei ole normaalia jos perseessä paska haisee. musta tuntuu että sun poikaystävä on mennyt rikki kun olette niin normaalisit rakastelleet liian usein.

    • Anonyymi

      No mut hei. Kai te kuitenkin ootte tietosia, että maailman kaunein asia, on spermainen hieman auki oleva persereikä!

    Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olivia Oras kuollut

      Taidepariskunta Reijo Oraksen ja Johanna Oraksen ihana päivänsade. Liian nuorena lähti. Osanotto läheisille 🥲 IS
      Kotimaiset julkkisjuorut
      69
      2238
    2. Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.

      Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.
      Kajaani
      15
      895
    3. Mies sun käytös satutti...

      Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.
      Ikävä
      52
      786
    4. Onko ankeampaa kyläpahasta kuin Haapavesi?

      Koiria kidutetaan, mustalaiset vie invaparkit, makkarakastike on finedining, kylät kuolee pois, nuoret häipyy pois ja ke
      Haapavesi
      44
      711
    5. Sukunimesi eka kirjain?

      🤗
      Ikävä
      43
      681
    6. Mies tykkään edelleen sinusta

      Harmittaa vaan tämä tilanne. Tai se kun ei ole mitään tilannetta.
      Ikävä
      47
      634
    7. Kerro vain.

      Lipsauta johtolanka...
      Ikävä
      80
      616
    8. 50
      585
    9. Tönölän hukkaputki

      Tönölään rakennettiin kunnon hukkaputki verorahoilla. Ihmettelin tätä mökki sekamelskaa jo alunperin, Eikö tuollainen le
      Kuhmo
      35
      574
    10. Ei mitään käytöstä

      Ei Jumalauta. Videoidaan kun jollain hengenvaarallinen tilanne. Ja laitetaan nettiin. VITTU HÄPEÄ. Olisko kiva jos su
      Ähtäri
      29
      556
    Aihe