Pidä hauskaa kulta*

Minä pidän itseni hengissä huomiseen ja hauskuuttelen sitten. Ikävä sua taas koko illan, tiedän kokemuksesta. Oonhan mä sut jo kolme vappua "tuntenut". Nykyään ajattelen kyllä jo tuntevani ihan oikeasti. Kuten sinäkin totisesti minut. Sydän ja suukko
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Deja Vu ( tunne) vaikka en tunne sua, en ketään täällä.

Hän, yks' vaikuttaa niin, että en tiedä mitä mun pitäisi tehdä. En mene juttelemaan, se nyt on selvää, ellei joku luonnollinen tilaisuus siihen tarjoudu, ja siihen en usko.

Tänään sydän teki käppyrän...luulin jo ettei niin käy, pirun vaikea olla nyt. Mä poistun.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


... kirjoitti:

Minä pidän itseni hengissä huomiseen ja hauskuuttelen sitten. Ikävä sua taas koko illan, tiedän kokemuksesta. Oonhan mä sut jo kolme vappua "tuntenut". Nykyään ajattelen kyllä jo tuntevani ihan oikeasti. Kuten sinäkin totisesti minut. Sydän ja suukko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu